Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (3)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (127)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 41 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: dzieciakpng

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Dzień Przedszkolaka Autor Admin - 61 raz(y) oglądano. 
dzieciakpng20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - święto obchodzone corocznie, ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej 13 września 2013 roku dla popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej. W grupie Smerfiki zorganizowaliśmy gry, zabawy sportowe. Dziękujemy ślicznie Trójce Grupowej za zorganizowanie w tym dniu pizzy dla naszej grupy.
Anna Józefczak 
wtorek, 20 września 2022       Strona gotowa do druku  

   Dzień Dziecka w przedszkolu Autor Admin - 126 raz(y) oglądano. 
dzieciakpng
Każdego roku 1 czerwca jest niezwykle ważnym i uroczystym dniem w naszym przedszkolu. Z okazji Dnia Dziecka dzieci czują się wyjątkowo, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. Od samego rana na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Dzień rozpoczęliśmy zabawą kolorowymi balonami. Następne dzieci uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną, beztrosko spędzały czas w plenerze malując dłońmi na rozwiniętym papierze. Powstały niepowtarzalne dzieła sztuki, czyli świat widziany oczami dziecka. Wszystkim zabawom towarzyszyły beztroska radość i zaraźliwy śmiech. Kolejną atrakcją było malowanie twarzy, rozpoznać można było kotki, motylki oraz tygrysy. Tego dnia nie mogło zabraknąć słodkiej niespodzianki w postaci przepysznych lodów, upominków w postaci słodyczy oraz misiów, które sprawiły dzieciom mnóstwo radości. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu prezent, którym zapewne cieszył się razem z rodzicami.


 
czwartek, 17 czerwca 2021       Strona gotowa do druku  

  Dzień Dziecka inaczej Autor Admin - 199 raz(y) oglądano. 
dzieciakpng
Dzień Dziecka,
który od dawna obchodzimy 1 czerwca, tradycyjnie upływał w miłej i wesołej atmosferze. Nikt tego dnia nie myślał o książkach i pracach domowych. Był to czas na gry ruchowe i integracyjne zabawy na szkolnym boisku. Zwykle młodsi uczniowie korzystali wówczas z dmuchanych zjeżdżalni czy toru przeszkód, zaś starsi rozgrywali zacięty mecz piłki nożnej lub jechali na zaplanowaną wcześniej wycieczkę. Czasami odbywały się rajdy rowerowe. Wokoło rozbrzmiewał radosny śmiech dzieci. Opady deszczu lub silny wiatr czasami krzyżowały nam plany, ale wtedy zajęcia odbywały się w salach lekcyjnych. Dużą popularnością cieszyły się wówczas kalambury, zagadki, a także gry planszowe. Zwieńczeniem dnia była zazwyczaj pizza, lody i słodycze - prezenty od Rady Rodziców. W tym roku dzieci spędzą ten dzień inaczej. Daleko od szkoły. Tak więc pragniemy za pośrednictwem naszej strony przesłać Wam kilka ciepłych słów.

Kochani ! Przyjmijcie od Dyrekcji szkoły, wszystkich nauczycieli i pracowników najserdeczniejsze życzenia. Niech uśmiech zawsze gości na Waszych buziach, a radość przepełnia serca! Oby udało Wam się zrealizować najskrytsze marzenia i w przyszłości rozwinąć skrzydła!

A teraz niespodzianka! SU ogłasza konkurs na najciekawsze zdjęcie. Na pewno rodzina będzie pamiętała o tym wyjątkowym dla Was dniu. Uwiecznijcie rodzinną wycieczkę, piknik na trawie czy wypad do lasu lub na lody. Ważne, aby zdjęcie było zrobione 1 czerwca i na Waszych twarzach gościł uśmiech od ucha do ucha.

Przysyłajcie zdjęcia na adres: wandaczurylo123@gmail.com. Wszystkie zamieścimy pod tym artykułem!

Wszystkiego dobrego dzieciaki!

 
niedziela, 31 maja 2020 Cały artykuł: 'Dzień Dziecka inaczej'       Strona gotowa do druku  

  Dzień Dziecka 2017 Autor Admin - 381 raz(y) oglądano. 
dzieciakpng


Piękna pogoda sprawiła, że zaplanowana uroczystość przebiegała w doskonałych humorach.
Zabawy piknikowe, gry i konkursy z nagrodami wypełniły czas tak dokładnie, że nie było miejsca na nudę. W imieniu dzieci bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za pyszne słodkości w atrakcyjnych plecaczkach Milki Way! Dziękujemy za pomoc i wsparcie w organizacji tego sympatycznego święta! 
czwartek, 08 czerwca 2017       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com