Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 12 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: Dzień Edukacji

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Dzień Edukacji Narodowej 2021 Autor Admin - 18 raz(y) oglądano. 
Dzień Edukacji Dzień Edukacji Narodowej zainaugurowaliśmy w tym roku już w poniedziałek, 11 października. Tego dnia klasa IV pod kierunkiem wychowawcy, p. W. Czuryły w krótkim, ale wymownym przedstawieniu pokazała, iż praca nauczyciela jest bardzo ważna.To właśnie pedagodzy wpajają dzieciom od najmłodszych lat takie wartości jak szacunek czy honor. Dziennikarka, lekarz, policjant i naukowiec odwiedzili babcię- byłą nauczycielkę w domu i wręczyli jej kwiaty. Poczęstowani szarlotką i sokiem z aronii wytłumaczyli wnukom, iż ich dotychczasowe życie i zawody to zasługa babci. Wnuczek Adam, zaskoczoczony ich wizytą wypowiedział znamienne słowa: Belfer to też człowiek! Następnie chórek przy akompaniamencie p. Jacka odśpiewał gromkie " Sto lat", a przedstawiciel SU wręczył słodkie róże dyrekcji, nauczycielom i pracownikom obsługi. Niech nam żyją pedagodzy jak najdłużej! Dziękujemy im za cierpliwość, wiedzę i serce okazywane na co dzień!
Oprac. W. Czuryło


 
czwartek, 21 października 2021       Strona gotowa do druku  

  Święto Edukacji Autor Admin - 155 raz(y) oglądano. 
Dzień Edukacji


"Nauczyciel to jedna z najbardziej wyjątkowych osób na świecie - bo któż inny każdego dnia ofiarowałby to co ma w sobie najlepsze - cudzym dzieciom"
Deanna Beisser

14 października to dzień szczególny
- Dzień Edukacji Narodowej -
W tym dniu nauczycielom i wszystkim pracownikom
Społecznej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wronowskiej,
przesyłamy moc życzeń: zapału do pracy, sukcesów i niezbędnego do tego dobrego zdrowia.
Ciepłymi myślami obejmujemy również nauczycieli emerytów, którzy pracowali w naszej szkole. Szczególne wyrazy podziękowania i najserdeczniejsze życzenia kierujemy do Pani Dyrektor Kazimiery Gorczycy. Życzymy Pani pięknych, słonecznych dni i nowych porywających wyzwań.


Dyrekcja:
Małgorzata Hulak
Dorota Włodarczyk - ChęćW tym dniu Święto Edukacji Narodowej uczniowie pod kierunkiem pani Wandy Czuryło i pana Dariusza Gołofita postanowili uczcić pięknym występem złożonym z kilku humorystycznych scenek i pięknych piosenek. Nauczyciele z ogromnym wzruszeniem wysłuchali samodzielnie napisanych przez uczniów wierszyków w których to wyrazili swoje emocje i uczucia związane ze szkołą. Po skończonym występie członkowie Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom i pracownikom obsługi upieczone samodzielnie i ozdobione muffinki. Na koniec przewodnicząca Rady Rodziców pani Małgorzata Kołodziej na ręce pani Dyrektor przekazała życzenia oraz przepiękny tort.
Dziękujemy bardzo uczniom i rodzicom.

 
czwartek, 17 października 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com