Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (38)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (3)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 4 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: biret

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Pasowanie na Przedszkolaka Autor Admin - 36 raz(y) oglądano. 
biret13 października w grupie Smerfiki odbyła się ważna uroczystość. Pasowanie na Przedszkolaka to jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka. Od tego dnia staje się ono pełnoprawnym przedszkolakiem. Podczas uroczystości pasowania dzieci mówiły wierszyki i śpiewały piosenki . Pani Dyrektor Małgorzata Hulak oraz Pani Wicedyrektor Dorota Chęć wręczyły dyplomy i drobne upominki. Dziękujemy ślicznie rodzicom za przygotowanie poczęstunku. To był dzień pełen wrażeń.
Anna Józefczak 
niedziela, 16 października 2022       Strona gotowa do druku  

  Pasowanie na ucznia Autor Admin - 64 raz(y) oglądano. 
biret Pasowanie na ucznia to dla pierwszoklasistów jeden z najważniejszych momentów związanych z edukacją.
7 października 2022 roku i dla naszych uczniów nadszedł ten wielki dzień. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przy wsparciu koleżanek z klasy drugiej przystąpili do zaprezentowania części artystycznej, zaśpiewali piosenki oraz recytowali wierszyki.
W części artystycznej wzięły również udział Dominika z klasy VI oraz Kornelia z klasy V.
Pani Dyrektor, wielkim ołówkiem, mianowała pierwszoklasistów: Janka, Alicję, Kacpra i Antka oraz Justynkę z klasy drugiej na uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wronowskiej. Na koniec wszyscy dostali pamiątkowe dyplomy i drobne słodkie upominki.
Pierwszy raz od dwóch lat w tym wielkim dniu mogli pierwszoklasistom towarzyszyć rodzice, starsi koledzy i koleżanki oraz inni nauczyciele.
K. Lenarcik 
poniedziałek, 10 października 2022       Strona gotowa do druku  

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 Autor Admin - 329 raz(y) oglądano. 
biret W piątek, 24 czerwca, nastał długo oczekiwany przez wszystkich moment: zakończenie roku szkolnego! O godzinie 8.00 odświętnie ubrani, przybyliśmy do szkoły po odbiór świadectw. Na początku Pani Dyrektor Małgorzata Hulak przywitała uczniów klas I - VIII, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Następnie zaprosiła wszystkich zebranych do obejrzenia części artystycznej, przygotowanej przez klasę VIII z wychowawczynią - Panią Anną Sawicką. Absolwenci naszej szkoły przedstawili piękny i wzruszający program, składający się z wierszy, piosenek i koncertu życzeń, w których wspominali lata spędzone w murach szkoły oraz dziękowali nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Wiele wzruszeń dostarczyła prezentacja, a w niej wspólne zdjęcia od przedszkola aż po czasy współczesne. Niejednej osobie zakręciła się w oku łezka. Miłą niespodziankę dla absolwentów przygotowali uczniowie klasy VII, którzy wspólnie z wychowawczynią, panią Joanną Kociołek uroczyście, z piosenką na ustach i prezentami pożegnali starszych kolegów. Ogromny wkład w przygotowanie części artystycznej włożyli: Pan Jacek Rumiński - czuwający nad oprawą muzyczną, Pani Wanda Czuryło - dzięki której odbywała się większość prób oraz Pan Cezary Łukasiewicz - odpowiedzialny za dekorację. Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i wychowawców świadectw za wysokie wyniki w nauce i osiągnięte sukcesy. Gratulacje i podziękowania w formie listów zostały również złożone rodzicom uczniów VIII klasy. Część oficjalną uroczystości zakończyły przemówienia Pani Dyrektor Doroty Włodarczyk-Chęć i Pani Dyrektor Małgorzaty Hulak, podsumowujące rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby wszyscy w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania. Po spotkaniu ogólnym uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by odebrać pozostałe świadectwa i we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.
opracowanie: Anna Sawicka 
czwartek, 07 lipca 2022       Strona gotowa do druku  

  Ślubowanie pierwszoklasistów Autor Admin - 130 raz(y) oglądano. 
biret 22.01.2021r. był bardzo ważnym dniem dla uczniów klasy pierwszej, ponieważ złożyły uroczyste ślubowanie i zostały przyjęte do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Dzieci przygotowały część artystyczną, w której brali udział również uczniowie klasy drugiej. Pięknie recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Z wielką powagą powtarzały tekst przyrzeczenia, a pani dyrektor Małgorzata Hulak dokonała pasowania wielkim ołówkiem. Po uroczystościach dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki.
Wszystkim uczniom klasy pierwszej życzymy wielu sukcesów w dalszej nauce.


 
niedziela, 31 stycznia 2021       Strona gotowa do druku  

  Koniec roku szkolnego Autor Admin - 180 raz(y) oglądano. 
biretZakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Społecznej Szkole Podstawowej w Dąbrowie Wronowskiej odbędzie się 26.06.2020 r. o godz.

9.00
- klasy I-III

10.00
- klasy IV-VI

11.00
- klasy VII-VIII


Uroczystość odbędzie się w altanie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki, własne długopisy). Przed altaną będą wyznaczone miejsca dla każdego dziecka z zachowaniem odległości 1,5 m. Jeżeli ktoś ma obawy przed zarażeniem koronawirusem proszę dzwonić do wychowawcy i umówić się na indywidualny odbiór świadectw.


Dyrekcja SSP


 
wtorek, 23 czerwca 2020       Strona gotowa do druku  

  Ślubowanie klasy I Autor Admin - 248 raz(y) oglądano. 
biretŚlubowanie klasy pierwszej to od lat niezwykłe wydarzenie w kalendarzu uroczystości naszej szkoły. W tym roku miało ono miejsce 30 października. Podczas ceremonii w obecności Dyrekcji szkoły, nauczycieli i swoich najbliższych, pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. W inscenizacji "W naszej szkole" pokazali swoje talenty wokalne, recytatorskie i taneczne, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów. Kolorowym ołówkiem, aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Hulak, a wychowawczyni wręczyła pamiątkowe dyplomy. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Następnie koleżanki i koledzy z SU słowami wierszy życzyli pierwszakom sukcesów w nauce oraz zapewniali o pomocy i opiece starszych kolegów w szkole i poza nią. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólnie z nimi spędzili miłe chwile. Ten dzień na długo pozostanie pierwszoklasistom w pamięci. Mamy nadzieję, że słowa przyrzeczenia, którą składali, będą dla nich drogowskazem na przyszłość. 
czwartek, 07 listopada 2019       Strona gotowa do druku  

  Zakończenie roku szkolnego Autor Admin - 278 raz(y) oglądano. 
biretUroczystość odbyła się nie tylko pod znakiem sukcesu wszystkich promowanych uczniów, licznych świadectw z paskiem i radości z oczekiwanych wakacji, ale także z nutką refleksji, bo pierwszy rocznik ósmoklasistów opuścił szkołę! Zadowoleni, bo na egzaminie zewnętrznym osiągnęli bardzo dobre wyniki, (z czego jesteśmy bardzo dumni) ale też trochę zamyśleni, bo nie od razu widomo, jaka będzie najbliższa przyszłość.
Wszystkim gratulujemy sukcesów i życzymy udanych bezpiecznych wakacji!

 
czwartek, 11 lipca 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com