Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 3 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: biret

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Ślubowanie pierwszoklasistów Autor Admin - 13 raz(y) oglądano. 
biret 22.01.2021r. był bardzo ważnym dniem dla uczniów klasy pierwszej, ponieważ złożyły uroczyste ślubowanie i zostały przyjęte do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Dzieci przygotowały część artystyczną, w której brali udział również uczniowie klasy drugiej. Pięknie recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Z wielką powagą powtarzały tekst przyrzeczenia, a pani dyrektor Małgorzata Hulak dokonała pasowania wielkim ołówkiem. Po uroczystościach dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki.
Wszystkim uczniom klasy pierwszej życzymy wielu sukcesów w dalszej nauce.


 
niedziela, 31 stycznia 2021       Strona gotowa do druku  

  Koniec roku szkolnego Autor Admin - 119 raz(y) oglądano. 
biretZakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Społecznej Szkole Podstawowej w Dąbrowie Wronowskiej odbędzie się 26.06.2020 r. o godz.

9.00
- klasy I-III

10.00
- klasy IV-VI

11.00
- klasy VII-VIII


Uroczystość odbędzie się w altanie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki, własne długopisy). Przed altaną będą wyznaczone miejsca dla każdego dziecka z zachowaniem odległości 1,5 m. Jeżeli ktoś ma obawy przed zarażeniem koronawirusem proszę dzwonić do wychowawcy i umówić się na indywidualny odbiór świadectw.


Dyrekcja SSP


 
wtorek, 23 czerwca 2020       Strona gotowa do druku  

  Ślubowanie klasy I Autor Admin - 170 raz(y) oglądano. 
biretŚlubowanie klasy pierwszej to od lat niezwykłe wydarzenie w kalendarzu uroczystości naszej szkoły. W tym roku miało ono miejsce 30 października. Podczas ceremonii w obecności Dyrekcji szkoły, nauczycieli i swoich najbliższych, pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. W inscenizacji "W naszej szkole" pokazali swoje talenty wokalne, recytatorskie i taneczne, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów. Kolorowym ołówkiem, aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Hulak, a wychowawczyni wręczyła pamiątkowe dyplomy. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Następnie koleżanki i koledzy z SU słowami wierszy życzyli pierwszakom sukcesów w nauce oraz zapewniali o pomocy i opiece starszych kolegów w szkole i poza nią. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólnie z nimi spędzili miłe chwile. Ten dzień na długo pozostanie pierwszoklasistom w pamięci. Mamy nadzieję, że słowa przyrzeczenia, którą składali, będą dla nich drogowskazem na przyszłość. 
czwartek, 07 listopada 2019       Strona gotowa do druku  

  Zakończenie roku szkolnego Autor Admin - 204 raz(y) oglądano. 
biretUroczystość odbyła się nie tylko pod znakiem sukcesu wszystkich promowanych uczniów, licznych świadectw z paskiem i radości z oczekiwanych wakacji, ale także z nutką refleksji, bo pierwszy rocznik ósmoklasistów opuścił szkołę! Zadowoleni, bo na egzaminie zewnętrznym osiągnęli bardzo dobre wyniki, (z czego jesteśmy bardzo dumni) ale też trochę zamyśleni, bo nie od razu widomo, jaka będzie najbliższa przyszłość.
Wszystkim gratulujemy sukcesów i życzymy udanych bezpiecznych wakacji!

 
czwartek, 11 lipca 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com