Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_4265
Album: Choinka szkolna 2019

Menu główne 

Fotogaleria 


tn_IMG_4321
Album: Tłusty czwartek


Online 
Obecnie jest 22 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: ...

Teksty opublikowane w tym temacie.

    1234567891011121314151617273747576777   >


  Anioły Bożego Narodzenia Autor Admin - 16 raz(y) oglądano. 
...
W konkursie zorganizowanym przez CKPiT uczestniczyło wielu uczniów I klasy. Pod kierunkiem wychowawczyni Pani Marty Górniak dzieci różną techniką wykonały piękne anioły. Laureatem jednak został jedynie
Piotr Klocek, otrzymując dyplom i drobne upominki. Wychowawczyni pogratulowała mu sukcesu i również wręczyła nagrodę. Gratulujemy! 
czwartek, 17 stycznia 2019       Strona gotowa do druku  

  Zaelektryzowani "Fizyka wszędzie styka" Autor Admin - 27 raz(y) oglądano. 
...Nie obawiając się nudy, szkoła bez obawy przyjęła "Zaelektryzowanych", wiedząc, że tak jak wiele razy wcześniej pokażą dużo ciekawych eksperymentów i doświadczeń. Tym razem chodziło głównie o pokazy związane z naukami przyrodniczymi. Mogliśmy zobaczyć na przykład latający balon na ciepłe powietrze, zabawy z helem czy zabawy z ciekłym azotem. Bardzo widowiskowe i atrakcyjne doświadczenia pokazały, że fizyka, chemia czy biologia to przedmioty bardzo ciekawe i warto poświęcić im trochę czasu.

 
czwartek, 10 stycznia 2019       Strona gotowa do druku  

  Dzieci na śniegu Autor Admin - 17 raz(y) oglądano. 
...
Biały puch, minusowe temperatury i trochę słońca to już komfortowe warunki do wspaniałej zabawy na śniegu. Sanki, bitwa na śnieżki, bieganie to naprawdę bardzo mile spędzony czas i dobra kuracja!

 
czwartek, 10 stycznia 2019       Strona gotowa do druku  

  Tuż przed Bożym Narodzeniem Autor Admin - 31 raz(y) oglądano. 
...W ostatni dzień przed Świętami odbył się w naszej szkole koncert Filharmonii Lubelskiej, w czasie którego artyści lubelscy zaprezentowali wspaniałe umiejętności i bardzo ciekawy repertuar. Potem odbyły się szkolne jasełka. Uczniowie przygotowani przez Panie: Joannę Kociołek i Magdalenę Wójcik wystąpili w znanych rolach, nadając im swój osobisty styl. Podziwiamy nie tylko autentyczne talenty aktorskie, recytatorskie i wokalne, ale także pracowitość i zaangażowanie. Dziękujemy za świąteczny nastrój, życzenia i pewność, że miłe chwile wciąż jeszcze przed nami.
 
czwartek, 03 stycznia 2019       Strona gotowa do druku  

  W przedszkolu przed Świętami Autor Admin - 41 raz(y) oglądano. 
...
Z powodu choroby przedszkolaków zamiast jasełek w tym roku odbyły się świąteczne zajęcia choinkowe. Najpierw uwagę wszystkich przykuło magiczne pudełko, z którego można było wyjąć magiczny, oczywiście świąteczny przedmiot! Potem były świąteczno-choinkowe słowa, z którymi trzeba było zrobić wszystkie możliwe działania: policzyć, przegłoskować, podzielić na sylaby, odnaleźć samogłoski i spółgłoski, a nawet przeczytać i przykleić na świątecznej choince. Taniec (pięknie wykonany!) i wspólny śpiew zamknęły pierwszą część zajęć. Później było zadanie we współpracy z rodzicami - efekty okazały się zadowalające! Ze zwykłych papierowych talerzyków przy wsparciu rodziców dzieci wyczarowały piękne choinki!
Wszyscy pracowali z ogromnym zaangażowaniem - i udało się! Gratulujemy! 
czwartek, 20 grudnia 2018       Strona gotowa do druku  

    1234567891011121314151617273747576777   >

Theme creado por dev-postnuke.com