Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 4 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: Brak

Teksty opublikowane w tym temacie.

    12345678910   >


  Działaj z imPETem! Autor Admin - 2 raz(y) oglądano. 
Brak
"Działaj z imPETem!"

Kampania "Działaj z imPETem!" to projekt edukacyjny, upowszechniający prawidłowe zasady segregacji odpadów opakowaniowych w domu. Nasze przedszkole w tym roku szkolnym jest uczestnikiem powyższego programu. Poprzez realizację treści kampanii chcemy nauczyć dzieci postaw ekologicznych, zasad segregacji odpadów i dbania o przestrzeń wokół nas.
Pierwsze zajęcia mamy już za sobą. Poznaliśmy śmieciarkę Miecię, butelkę imPET, Pana Kartonika oraz Puszka, zdobyliśmy wiele sprawności i przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Wiemy jakie odpady powinny znaleźć się w żółtym koszu i jak należy je przygotować przed wrzuceniem do pojemnika. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia i porcję nowych wrażeń.
Izabela Cisłak 
środa, 24 listopada 2021       Strona gotowa do druku  

  Pasowanie na przedszkolaka Autor Admin - 20 raz(y) oglądano. 
Brak


 
wtorek, 02 listopada 2021       Strona gotowa do druku  

  Zdrowe soki i owocowe szaszłyki Autor Admin - 29 raz(y) oglądano. 
Brak


W przedszkolu uczymy się zdrowo odżywiać. W naszej grupie przygotowaliśmy zdrowe soczki jabłkowo-gruszkowe oraz robiliśmy pyszne owocowe szaszłyki.

Anna Józefczak


 
wtorek, 26 października 2021       Strona gotowa do druku  

  W naszej grupie dużo się dzieje Autor Admin - 29 raz(y) oglądano. 
Brak


W naszej grupie dużo się dzieje . Lubimy malować farbami - dość nietypowo. Uwielbiamy masę solną, wykonaliśmy jesienne jeżyki .

Anna Józefczak


 
wtorek, 26 października 2021       Strona gotowa do druku  

  Pamiętamy Autor Admin - 19 raz(y) oglądano. 
Brak
Pamiętamy

W środę 29 września, korzystając z pięknej aury, uczniowie kl. 5, 6 i 8 pod opieką p. Izabeli oraz p. Wandy udali się pod pomnik upamiętniający ofiary hitleryzmu, które zostały zamordowane na terenie byłego obozu pracy w Poniatowej w latach 1941-1944, znajdujący się za terenem dawnych Zakładów Elektromaszynowych EDA. Po wysłuchaniu przejmującej historii obozu jenieckiego oraz Żydów, którzy zginęli w czasie akcji "Erntefest"(znanej pod kryptonimem "Dożynki") uczniowie oddali hołd pomordowanym, zapalili przyniesione znicze, a następnie sprzątnęli otoczenie pomnika. Warto wpajać młodemu pokoleniu, iż musimy znać swoje korzenie, a więc przeszłość.
Oprac. W. Czuryło


 
czwartek, 21 października 2021       Strona gotowa do druku  

   Rozpoczęcie roku szkolnegp Autor Admin - 42 raz(y) oglądano. 
Brak
Inauguracja roku szkolnego 2021/2022
W środę o godzinie 8.00 po raz pierwszy w tym roku szkolnym zadzwonił dzwonek, obwieszczając radośnie zgromadzonym uczniom i nauczycielom, iż czas wracać do nauki, i pracy. Niezbyt sprzyjająca aura nie popsuła nikomu humoru, albowiem wszyscy tęsknili za normalnością. Z radością powitaliśmy najmłodszych, którzy od tego roku będą uczęszczali do młodszej grupy naszego przedszkola i do klasy pierwszej.
A w szkole dużo zmian!
Z przyjemnością zaobserwować można nowe szafki, wyremontowaną łazienkę przedszkola czy wymienione drzwi. Pojawiły się piękne zabawki i dywan. Księgozbiór od września także został przeniesiony w inne miejsce i łatwiej będzie dzieciom korzystać z jego zasobów. Nastąpiły również zmiany personalne. Powitaliśmy nowych nauczycieli do j. niemieckiego, wychowania przedszkolnego oraz informatyki. Dyrekcja życzyła uczniom samych sukcesów, a pedagogom i rodzicom - wytrwałości.
Opracowała: Wanda Czuryło 
czwartek, 09 września 2021       Strona gotowa do druku  

  Jesienne obrazy Autor Admin - 519 raz(y) oglądano. 
BrakInną formy fascynacji zaczynającą się jesienią są zajęcia plastyczne. Jak widać na zdjęciach, z darów natury można komponować piękne obrazy, które ogranicza tylko nasza wyobraźnia! W skupieniu, kreatywnie, z wkładem poszczególnych osób udało się uczniom wyczarować naprawdę atrakcyjne kompozycje!

Zapraszamy do oglądania!
 
czwartek, 01 października 2015       Strona gotowa do druku  

  Zakończenie roku szkolnego Autor Admin - 560 raz(y) oglądano. 
Brak
Jak to zwykle bywa z tej okazji, były świadectwa z paskiem, nagrody, wyróżnienia i podziękowania. Wszystko podszyte odrobiną nostalgii za odchodzącą klasą VI, obdarowaną przez młodszych uczniów pamiątkowymi upominkami. Przeważyła jednak zdecydowanie radość - wreszcie wakacje i duuuużo wolnego czasu! Najważniejsze, by go spędzić bezpiecznie i zdrowo!
Życzymy wspaniałego nastroju i fascynujących przygód! Do zobaczenia we wrześniu!
 
czwartek, 02 lipca 2015       Strona gotowa do druku  

  Wyprawa do skansenu Autor Admin - 561 raz(y) oglądano. 
Brak
Koniec roku szkolnego to czas wycieczek, dlatego niemal obowiązkiem wszystkich grup i klas jest gdzieś wyjechać. Klasy młodsze wybrały się do Lublina i przy okazji zwiedzały
Muzeum Wsi Lubelskiej. Dzieci przywiozły wiele wrażeń i ciekawych obserwacji. Oprócz zwiedzanych obiektów nie od dziś wiadomo, że wspólna podróż to doskonała przygoda.
 
czwartek, 25 czerwca 2015       Strona gotowa do druku  

  Kazimierz Dolny i okolice Autor Admin - 569 raz(y) oglądano. 
Brak
Klasy starsze planowały swoją wyprawę już dość dawno, ale pogoda wszystko popsuła. Kiedy trzeba wędrować po wapiennych skałach, musi być sucho i bezpiecznie. Jest to też niezwykle ważne w parku linowym, a tam właśnie koniecznie należało być! Po dwóch tygodniach oczekiwania na słońce, nareszcie wszystko się udało - i wędrówka po skarpie i wspinaczka na linach! Humory były dobre, a to przecież najważniejsze!

 
czwartek, 25 czerwca 2015       Strona gotowa do druku  

    12345678910   >

Theme creado por dev-postnuke.com