Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_4313
Album: Choinka szkolna 2019

Menu główne 

Fotogaleria 


tn_IMG_4322
Album: Tłusty czwartek


Online 
Obecnie jest 21 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: Brak

Teksty opublikowane w tym temacie.

    123456789101112131415161718   >


  Jesienne obrazy Autor Admin - 297 raz(y) oglądano. 
BrakInną formy fascynacji zaczynającą się jesienią są zajęcia plastyczne. Jak widać na zdjęciach, z darów natury można komponować piękne obrazy, które ogranicza tylko nasza wyobraźnia! W skupieniu, kreatywnie, z wkładem poszczególnych osób udało się uczniom wyczarować naprawdę atrakcyjne kompozycje!

Zapraszamy do oglądania!
 
czwartek, 01 października 2015       Strona gotowa do druku  

  Zakończenie roku szkolnego Autor Admin - 315 raz(y) oglądano. 
Brak
Jak to zwykle bywa z tej okazji, były świadectwa z paskiem, nagrody, wyróżnienia i podziękowania. Wszystko podszyte odrobiną nostalgii za odchodzącą klasą VI, obdarowaną przez młodszych uczniów pamiątkowymi upominkami. Przeważyła jednak zdecydowanie radość - wreszcie wakacje i duuuużo wolnego czasu! Najważniejsze, by go spędzić bezpiecznie i zdrowo!
Życzymy wspaniałego nastroju i fascynujących przygód! Do zobaczenia we wrześniu!
 
czwartek, 02 lipca 2015       Strona gotowa do druku  

  Wyprawa do skansenu Autor Admin - 310 raz(y) oglądano. 
Brak
Koniec roku szkolnego to czas wycieczek, dlatego niemal obowiązkiem wszystkich grup i klas jest gdzieś wyjechać. Klasy młodsze wybrały się do Lublina i przy okazji zwiedzały
Muzeum Wsi Lubelskiej. Dzieci przywiozły wiele wrażeń i ciekawych obserwacji. Oprócz zwiedzanych obiektów nie od dziś wiadomo, że wspólna podróż to doskonała przygoda.
 
czwartek, 25 czerwca 2015       Strona gotowa do druku  

  Kazimierz Dolny i okolice Autor Admin - 336 raz(y) oglądano. 
Brak
Klasy starsze planowały swoją wyprawę już dość dawno, ale pogoda wszystko popsuła. Kiedy trzeba wędrować po wapiennych skałach, musi być sucho i bezpiecznie. Jest to też niezwykle ważne w parku linowym, a tam właśnie koniecznie należało być! Po dwóch tygodniach oczekiwania na słońce, nareszcie wszystko się udało - i wędrówka po skarpie i wspinaczka na linach! Humory były dobre, a to przecież najważniejsze!

 
czwartek, 25 czerwca 2015       Strona gotowa do druku  

  Szkolny Festyn Rodzinny 2015 Autor Admin - 282 raz(y) oglądano. 
BrakChociaż w tym samym dniu w gminie odbywało się wiele innych uroczystości, nie mamy powodów do narzekań! Dziękujemy, że Pan Burmistrz Zygmunt Wyroślak, Pan Przewodniczący Rady Miejskiej - Eugeniusz Chyła, Pani Wicerzewodnicząca Rady Miejskiej - Bożena Szwed i Pan Radny Seweryn Świątek w natłoku zajęć znaleźli dla nas czas! Dziękujemy również Rodzicom naszych uczniów, bez których festyn by się nie odbył! Dziękujemy za poświęcony nam czas, za zaangażowanie i wytrwałą pracę!
Wszystko więc się nam udało! Nawet pogoda w tym roku była jak na zamówienie! Zaplanowane punkty programu zostały więc zrealizowane: popisy artystyczne dzieci, sprzedaż ciast i wyrobów garmażeryjnych, przejażdżki konne (piękne konie i kucyk), zabawa na dmuchanych urządzeniach zabawowych, atrakcyjna, emocjonująca loteria czy aukcja dzieł plastycznych. Najwięcej emocji wywołał jednak kontrolowany pożar samochodu osobowego i pokaz gaszenia go przez dwa oddziały OSP! Rozcinanie spalonego auta pokrytego pianą tak mocno zapamiętały dzieci, że temat ten stał się najważniejszym motywem prac ich plastycznych i stanowi ciekawą ilustrację naszego festynu.Do zobaczenie na następnym festynie! Może już we wrześniu....

 
czwartek, 18 czerwca 2015       Strona gotowa do druku  

    123456789101112131415161718   >

Theme creado por dev-postnuke.com