Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_20200214_121343
Album: 43 Gminny konkurs wiedzy pożarniczej

Menu główne 

Fotogaleria 


tn_IMG_6940
Album: Ferie zimowe 2020


Online 
Obecnie jest 13 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: festyn

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Festyn szkolny - Festiwal Kolorów Autor Admin - 142 raz(y) oglądano. 
festyn
W tym roku nasz festyn szkolny odbył się jako "Festiwal Kolorów". Rodzice wiedzieli już wcześniej, że pokolorowane ubrania nie zostaną zniszczone, ale na wszelki wypadek lepiej jednak przygotowali dla dziecka wygodny strój.
Zanim nastąpiło się "wielkie kolorowanie" i inne radosne atrakcje jak loteria czy dmuchana zjeżdżalnia, odbyła się msza św., którą prowadził
Ks. Proboszcz Tadeusz Domżał z parafii w Chodlu. Cieszymy się bardzo, że Ksiądz wykonał dla nas swój poetycki utwór na melodię "Alleluja". Cieszymy się również z obecności Pana Burmistrza Pawła Karczmarczyka, Pani skarbnik Anny Ruty, Pani dyrektor Anny Gogół, Pana wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Seweryna Świątka i radnych: Panów: Łukasza Próchniaka i Dariusza Celejewskiego. Szczególne podziękowania składamy Pani Krystynie Czuryszkiewicz, nie tylko za jej obecność u nas, ale także za prezent dla uczniów naszej szkoły - piękne piłki, których w szkole nigdy dosyć! Dziękujemy również za bardzo korzystny wynik licytacji obrazu Pani Agnieszki Kidy, który po zaciętej licytacji został zakupiony za wcale niemałą kwotę przez P. Leszka Hulaka.
Nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, pokazując, że codzienna praca wychowawców i P. Marty Górniak, opiekunki szkolnego kółka teatralne - daje satysfakcjonujące rezultaty.

Oczywiście loterii nie byłoby, gdyby nie nasi wspaniali Sponsorzy:


P. Anna Drozd, P. Dominika Górniak, P. Leszek Hulak P. Dariusz Kawecki, P. Sławomir Krajewski, P. Michał Walczak, rodzice uczniów i nauczyciele.

DZIĘKUJEMY!!!

 
czwartek, 11 lipca 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com