Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_3492
Album: Spotkanie patriotyczne

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 16 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: 11 listopada

Teksty opublikowane w tym temacie.

  100 Rocznica Odzyskania Niepodległości Autor Admin - 17 raz(y) oglądano. 
11 listopada
Mamy świadomość, że wszystko, czym chcemy uczcić tę szczególną datę - to za mało! Doceniamy, że na naszych oczach dzieje się historia, obserwujemy wydarzenia, które na pewno zapamiętamy! Uczestniczyliśmy więc w uroczystym apelu, przygotowanym przez klasę VIII pod kierunkiem Panów: Radosława Oponowicza i Dariusza Gołofita, oglądaliśmy wystąpienia starszych uczniów i słuchaliśmy pieśni patriotycznych w pięknym wykonaniu naszych uzdolnionych solistów! Wcześniej, czyli 9 listopada 2018 r. o godz. 11:11 odśpiewaliśmy nasz hymn narodowy, mając świadomość, że w ten sposób my też uczestniczymy w ogólnopolskim Rekordzie dla Niepodległej!


 
sobota, 17 listopada 2018       Strona gotowa do druku  

  11 Listopada Autor Admin - 83 raz(y) oglądano. 
11 listopada
Jak co roku, dzień ten obchodzony był bardzo uroczyście. Uczniowie zaprezentowali apel poświęcony tematyce patriotycznej. Były wiersze, scenki historyczne i znane patriotyczne pieśni, często w solowym wykonaniu. Wzruszające, emocjonalne treści nie tylko przypomniały ważne wydarzenia z naszej narodowej przeszłości, ale pokazały też nowe talenty i uzdolnienia uczniów. Młodsi uczniowie z tej okazji opracowali cykl ciekawych ilustracji przedstawiających zamki, rycerzy i flagi narodowe.
Dziękujemy Nauczycielom za scenografię, oprawę muzyczną i opracowanie treści, dziękujemy też Uczniom za udane wystąpienia! 
czwartek, 16 listopada 2017       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com