Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 3 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 
  Konkurs kulinarny    
Autor Admin - 56 raz(y) oglądano. 
koktajle
W klasie 3 odbył się kulinarny konkurs pt.
,, Najlepszy naleśnik". Szukaliśmy pomysłu na niebanalny dodatek do naleśników. Uczniowie prezentowali własnoręcznie przygotowane naleśniki oraz krótko wypowiadali się na ich temat. Wszystkie dania zostały skosztowane i ocenione przez jury w składzie: dyrektor Małgorzata Hulak, pani Izabela Cisłak oraz wychowawczyni Monika Borowiec. Oceniano smak, sposób podania oraz nowatorskie nadzienia. Dużym zaskoczeniem były naleśniki ze słonym farszem a także tradycyjne naleśniki z serem i owocami. Wszystkie prezentowane dania były przepyszne.
Po długiej i trudnej naradzie jury postanowiło przyznać pierwsze miejsce naleśnikom z farszem szpinakowym, z suszonymi pomidorami oraz śliwką. Drugie miejsce zajęły naleśniki z pastą jajeczną na rukoli a trzecie pikantne naleśniki z sosem musztardowym. Wyróżnione zostały także naleśniki z dżemem domowej roboty i bitą śmietaną, naleśniki z masłem orzechowym a także bardziej amerykańska wersja pancakes z syropem klonowym.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, dyplomy oraz odznakę Super Kucharza. Dzieci jednogłośnie stwierdziły, że smarowanie dodatkami i zwijanie naleśników to doskonała zabawa i już nie mogą doczekać się kolejnych kulinarnych wyzwań.

Młodym kucharzom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!czwartek, 20 maja 2021     Strona gotowa do druku  
Konkurs kulinarny | Loguj/Utwórz konto | 0 Komentarzy
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Theme creado por dev-postnuke.com