 |
Szlakiem pomników |
 |
Aktualności |
 |
Menu główne |
 |
Fotogaleria |
 |
Online |
|
| |
19 maja odbyła się III edycja "Konkursu Pięknego Czytania", którego organizatorem jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Poniatowej. Głównym założeniem wydarzenia było szerzenie kultury czytelniczej, promowanie czytelnictwa, rozwijanie umiejętności językowych oraz budowanie pewności siebie. Do tegorocznego konkursu przystąpiło 32 uczestników z klas I-VIII szkół podstawowych z terenu gminy Poniatowa.
Naszą szkołę reprezentowali Hania Jackowska, Janek Chęć oraz Ania Gajec. Mimo dużej konkurencji Ania i Janek zdobyli drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania, a laureaci dyplomy oraz nagrody książkowe.
Gratulujemy sukcesu oraz życzymy dalszych sukcesów!
|
| wtorek, 26 maja 2026 |
|
| Konkurs Pięknego Czytania | Loguj/Utwórz konto | 0 Komentarzy |
|
| | Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. |
|
|