W czasie obchodów Pierwszego Wiosennego Tygodnia dzieci z grupy 5- 6 latków zasiały aksamitki, które pięknie wyrosły na przedszkolnym parapecie. Dzisiaj postanowiliśmy przesadzić je do naszego ogródka, a ciepła, słoneczna pogoda była naszym sprzymierzeńcem. Będziemy dbać o nasz maleńki ogródek, a zasadzone kwiaty już niedługo będą pięknie kwitły i zdobiły wejście do naszego przedszkola.