29 maja w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość - świętowaliśmy Dzień Dziecka. W tym dniu zamiast zwyczajnych lekcji odbyły się zajęcia rekreacyjno- sportowe. W tym roku dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w konkurencjach sportowych. Największą atrakcją imprezy okazał się dmuchaniec, który zapewnił dzieciom mnóstwo frajdy, jednocześnie stał się wspaniałą formą aktywności na świeżym powietrzu. Dodatkowo były bańki mydlane, malowanie włosów, kolorowe tatuaże. Wiele emocji wzbudził również mecz siatkówki uczniowie kontra pracownicy szkoły. Kolejnym punktem był pokaz egzotycznych owadów oraz turniej warcabowy rozegrany wśród uczniów. Po wielu zmaganiach nadszedł czas na poczęstunek- był popcorn, kiełbaski z grilla i lody.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców oraz wszystkich sympatyków i przyjaciół szkoły za pomoc w organizacji tego wydarzenia.
Ten wyjątkowy dzień pozostawił dawkę pozytywnej energii w każdym z nas. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.