Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

Menu główne 

Fotogaleria 


tn_IMG_4847
Album: Dzień Dziecka 2019


Online 
Obecnie jest 14 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: ...

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   11121314151616263646566676869707172737475767778798081828384   >


  Dąbrowa nad Bałtykiem Autor Admin - 222 raz(y) oglądano. 
...Mimo szalonego tempa, w jakim potoczyły się wydarzenia związane z organizacją wakacyjnego wyjazdu naszych uczniów, wszystko się udało!
Dzieci wróciły już z Ustronia, Są zdrowe i zadowolone, bo na przełomie czerwca i lipca pogoda była jeszcze doskonała.
Oczywiście nie odbyło się bez przygód i ciekawych wydarzeń. Przede wszystkim były kłopoty z zapakowaniem się do pociągu na stacji Lublin. Cała reszta przy tym, to drobiazg .
Na szczęście wszystkich udało się ulokować, może nie tak wygodnie, jak planowaliśmy, ale na tyle dobrze, by można było spokojnie dojechać do dworca w Ustroniu Morskim, gdzie czekał już zamówiony BUS, by zawieźć strudzonych podróżnych do celu.
Pierwsze spotkanie z morzem odbyło się jeszcze sobotę i chociaż nie wszyscy mieli stroje plażowe, to jednak nie przeszkadzało im to w zmoczeniu czegoś więcej niż nogi.
Na zdjęciach widać też jak są na koncercie R. Rynkowskiego, jak kapią się w morzą, wylegują się na piasku a nawet usiłują polecieć balonem, co, niestety ze względów pogodowych ostatecznie się nie odbyło.
Całe dnie mijają naszym turystom na wędrówkach - idą na plażę, na obiad, na zakupy, na odpoczynek i znowu na plażę , na boisko, na spacer i na gokarty! Pięknie się prezentują, jak slalomem pokonują trasę przez całe miasteczko w zwartym szeregu, na szczęście bez przejeżdżania po nogach przechodniom. Potem tak wygłodnieli, że konieczna była dodatkowa kolacja - pizza późnym wieczorem smakowała wyśmienicie!
Oprócz tego trenują - widać naszych chłopców jak podciągają się wyczynowo na poręczy przy schodach na plaży. Widać ich też jak sprzątają - do twarzy chłopcom ze szczotką w ręce, bo porządek musi być! Pięknie też wyglądają w przebraniach. Chłopcy w czarnych kurtkach i ciemnych okularach są bardzo intrygujący, ale jeszcze da się ich rozpoznać, mimo pozorów dorosłości! Mateusza w strasznej masce można rozpoznać już tylko po charakterystycznej biżuterii. Wszyscy za to śpią słodko i grzecznie. I takich ich chyba panie lubiły najbardziej - grzecznych, cichych i spokojnych.
Najważniejsze jednak, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, wszyscy wrócili zdrowi uśmiechnięci i zadowoleni. Szczęśliwi rodzice odbierali dzieci z dworca w Nałęczowie po wygodnej podróży pociągiem - w drodze powrotnej w przedziałach dawnej klasy pierwszej.
Oby w przyszłym roku również tak się nam udało!


 
czwartek, 01 września 2011       Strona gotowa do druku  

  Zakończyliśmy kolejny rok Autor Admin - 366 raz(y) oglądano. 
...I zrobiło się trochę smutno - wszyscy uświadomiliśmy sobie, że niektórzy uczniowie odchodzą od nas, by już w nowej rzeczywistości radzić sobie z trudami życia. Świadectwa z paskiem, wysokie średnie, wyróżnienia, nagrody, dyplomy, podziękowania i gratulacje całkowicie wypełniły tę szkolną uroczystość.
Część artystyczną przygotowała klasa VI, pokazując wreszcie pełną skalę swoich artystycznych możliwości! Niewątpliwie jest w tym również zasługa p. mgr Wandy Czuryło, za co i klasie, i wychowawczyni serdecznie dziękujemy! Obok części patriotycznej, oficjalnej, był też sympatyczny kabaret i uczniowie w całkiem nowej roli. Brawo!
Miłe upominki klasy V dla odchodzących koleżanek i kolegów, słodycze i kwiaty bardzo ociepliły nastrój, sprawiając, że myśli o klasówkach i sprawdzianach stały się już tylko wspomnieniem. Na tym tle pięknie zaprezentowali się uczniowie klasy "0" i przedszkola, trzymając swoje okazałe rożki obfitości! Oby było im słodko przez całe wakacje!
Wszystkim zainteresowanym - Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom życzymy udanego, zdrowego i szczęśliwego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu!
 
poniedziałek, 04 lipca 2011       Strona gotowa do druku  

  Przygotowania do festynu Autor Admin - 338 raz(y) oglądano. 
...Kiedy planowaliśmy festyn szkolny, tradycyjny, jak zawsze, obowiązkowo podkreślający szczęśliwie kończący się kolejny rok, pogoda była wspaniała! Sucho, tropikalny upał, zero deszczu - planowaliśmy więc wiele atrakcji i pracowaliśmy wytrwale, tworząc wspaniałe artystyczne dziełka, jak też porządkując otoczenie naszej szkoły.
Na zdjęciach widać jak bardzo wszyscy jesteśmy zaangażowani i z jakim trudem w upale, nie oszczędzając się realizujemy swoje pomysły!
Niestety, a może na szczęście, jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że deszcz tak upragniony przez rolników, zdecydowanie zmieni nasze plany.
 
poniedziałek, 04 lipca 2011       Strona gotowa do druku  

  Rodzice - kochamy Was ! Autor Admin - 238 raz(y) oglądano. 
...Uroczyste świętowanie w obecności mam i tatusiów przebiegło pod znakiem nowoczesnej wersji bajki o Kopciuszku. Zła Macocha, zazdrosne siostry i Książę poznany przez Internet to tylko początek historii o zaradnym Kopciuszku i firmie sprzątającej. Potem były recytacje i wzruszające wykonanie piosenek z żywą muzyką w tle. Przygotowane przez dzieci piękne upominki i słodki poczęstunek zakończyły to miłe spotkanie. 
czwartek, 09 czerwca 2011       Strona gotowa do druku  

  Nasi najmłodsi w Krainie Dinozaurów Autor Admin - 192 raz(y) oglądano. 
...Zamieszczone niżej zdjęcia są wyraźnym dowodem, że wyprawa do Bałtowa bardzo się udała. Po minach widać, że całkiem fajnie jest odkopywać z piasku szkielet dinozaura, zrobić sobie zdjęcie, siedząc obok jego gigantycznej łapy czy w jego pysku, a konkretnie mówiąc - na języku. Wszystko było więc pod znakiem dinozaura, którego oczywiście należało również przywieźć do domu, choćby najmniejszego...
Podobały się też żywe zwierzęta, podziwiane z okien żółtego autobusu, podobały się karuzele, huśtawki i lody. Zmęczeni, ale zadowoleni późnym popołudniem powrócili do rzeczywistości bez dinozaurów.

 
środa, 08 czerwca 2011       Strona gotowa do druku  

<   11121314151616263646566676869707172737475767778798081828384   >

Theme creado por dev-postnuke.com