Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (16)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (37)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 10 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: Sport

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Otwarcie sali gimnastycznej Autor Admin - 206 raz(y) oglądano. 
SportW dniu 11 października w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie-nastąpiło uroczyste otwarcie nowo wybudowanej sali gimnastycznej.
W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Senator RP Stanisław Gogacz, Burmistrz Miasta Poniatowa Paweł Karczmarczyk, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk wraz z wizytator Małgorzatą Bojar, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim st. bryg. Sławomir Kowalczyk, przedstawiciele władz samorządowych z powiatu opolskiego oraz Gminy Poniatowa w tym radni Rady Miejskiej w Poniatowej z przewodniczącą Rady Miejskiej Ewą Baranowską na czele i wiceprzewodniczącymi Januszem Nowomiejskim i Sewerynem Świątkiem, i wielu innych. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego, przecięto wstęgę symbolizującą oficjalne oddanie obiektu do użytku. Na zakończenie każdego z wydarzeń przemawiali zaproszeni goście oraz wręczane były upominki.
Pani dyrektor Małgorzata Hulak otrzymała z rąk pana ministra dyplom uznania, a na ręce dzieci zostały przekazane wydawnictwo: "Laur Niepodległości" i upominki dla szkoły.
Opracowała: Monika Borowiec
 
poniedziałek, 16 października 2023       Strona gotowa do druku  

  Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym Autor Admin - 202 raz(y) oglądano. 
Sport"Zwyciężaj bez pychy,
przegrywaj bez urazy"

Zawody przewidziane były na dzień 1 marca 2023r. Niestety choroba organizatora sprawiła, że zostały rozegrane 20 marca, a ostatnie dwa pojedynki dokończono 21 marca. Mistrzostwa zostały rozegrane w dwóch grupach wiekowych z podziałem na klasy młodsze (I-IV) i starsze. Do zdobycia były okazałe puchary i dyplomy. Walka o nie była zacięta ale uczestnicy wykazali się sportową postawą. Rozgrywki przeprowadzone były najbardziej sprawiedliwym systemem czyli każdy z każdym bez podziału na dziewczęta i chłopców. W ostatecznych wynikach nie zabrakło niespodzianek. Mistrzem Szkoły w tenisie stołowym został Bartek Izdebski, wicemistrzem Maja Pomorska zaś trzecie miejsce zdobył Kuba Jargiło. W kategorii klas młodszych zwyciężyła Dominika Książka, drugie miejsce zajął Filip Dębiec a trzecie pierwszoklasista Jan Chęć. O końcowych wynikach w dużej mierze zadecydowało zaangażowanie poszczególnych uczniów na zajęciach kółka tenisa stołowego.
Oprac.: Bogdan Grzybek
 
poniedziałek, 27 marca 2023       Strona gotowa do druku  

  Budowa sali gimnastycznej Autor Admin - 395 raz(y) oglądano. 
SportRozpoczyna się budowa sal gimnastycznych przy czterech szkołach podstawowych w Gminie Poniatowa. 20 czerwca 2022r. na uroczystość symbolicznego "wkopania łopaty" zapraszamy rodziców, grono pedagogiczne oraz uczniów.
Admin

Zaproszenie dla rodziców
Zaproszenie dla grona pedagogicznego
Zaproszenie dla uczniów


 
wtorek, 14 czerwca 2022       Strona gotowa do druku  

  Gminny turniej tenisa stołowego Autor Admin - 381 raz(y) oglądano. 
Sport
31 stycznia, w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej, odbył się drużynowy turniej w tenisa stołowego chłopców. W zawodach wzięły udział szkoły: Szkoła Podstawowa w Poniatowej, Kowali, Niezabitowie i SSP w Dąbrowie Wronowskiej.

Naszą szkołę reprezentowali:
Jakub Nagajek uczeń klasy ósmej i Przemysław Michalak uczeń klasy siódmej. Nasi reprezentanci mimo młodego wieku radzili sobie bardzo dobrze, a rozgrywane mecze były na wysokim poziomie.

W klasyfikacji końcowej nasi reprezentanci wywalczyli
1 miejsce.
 
środa, 19 lutego 2020       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com