Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (6)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (6)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 26 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 
  Inauguracja roku szkolnego 2020/2021    
Autor Admin - 293 raz(y) oglądano. 
uroczystości
Hurra! Donośny dźwięk dzwonka we wtorek, 1 września o godz. 9.00 oznajmił pierwszej grupie uczniów, że skończyły się wakacje i nadszedł czas sumiennej nauki. To nic, że padał ulewny deszcz. Wszyscy i tak byli zachwyceni, że się widzą nie przez komunikatory, ale w realu. Pani dyrektor M. Hulak w pełnych otuchy słowach powitała uczniów, którzy zgodnie przyznali, że stęsknili się za szkołą i rówieśnikami. Uczniowie i pedagodzy także mogli odetchnąć z ulgą, iż nauczanie będzie odbywało się w sposób tradycyjny. Po uroczystej przemowie nastąpiło wręczenie stypendiów dla najlepszych uczniów ufundowane przez Burmistrza Poniatowej (śr. 5, 0 i wyżej). Te wyróżnienia z rąk pani dyrektor odebrali obecni uczniowie kl. VII:

Chęć Maja, Gajec Amelia, Gołofit Amelia, Sochaj Klaudia, Szwed Kajetan

Oczywiście, w trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników opracowane zostały specjalne procedury postępowania. Tak więc 1 września wszyscy wyglądali niczym chirurdzy w różnokolorowych maseczkach. Rodzice - ze względów bezpieczeństwa nie mogli w tym szczególnym dniu odprowadzić swych pociech do klas. Musieli pożegnać się z nimi przed wejściem do szkoły, ale najmłodszymi troskliwie zaopiekowały się panie: I. Cisłak oraz 2 nowe nauczycielki, p. Monika Borowiec i p. Katarzyna Lenarcik.
Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie wyjątkowy. Poprzedni - zakończył się sukcesem naszych ósmoklasistów. Zobaczymy, co przyniesie nam ten. Życzymy wszystkim: zarówno uczniom jak i kadrze samych sukcesów! Gratulujemy stypendystom i trzymamy kciuki za pozostałych. Pamiętajcie, nauka popłaca!
Dyrekcja i SU


piątek, 04 września 2020     Strona gotowa do druku  
Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 | Loguj/Utwórz konto | 0 Komentarzy
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Theme creado por dev-postnuke.com