Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (19)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (18)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 49 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 
  KWIETNIOWE EKO - SPACERY    
Autor Admin - 255 raz(y) oglądano. 
Ekologia Pod honorowym patronatem Burmistrza Poniatowej, we współpracy z Gminnym Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Poniatowej oraz Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej, w miesiącu kwietniu odbyła się akcja: KWIETNIOWE EKO - SPACERY. Jej ideą było sprzątanie naszych okolic, połączone z propagowaniem różnych form aktywności fizycznej jako alternatywy wykorzystania wolnego czasu ze znajomymi lub rodziną. Do inicjatywy chętnie włączyli się uczniowie i uczennice naszej szkoły: Oliwia Przychodzeń, Amelia Przychodzeń, Natalia Wyroślak, Kacper Hysa, Weronika Czajka, Amelia Gołofit, Wiktor Książka. Wraz z rodzinami spacerując po terenie naszej gminy zbierali zalegające śmieci. A nie było ich wcale mało! Według danych podanych przez GPGK w Poniatowej, w całej akcji na terenie naszej gminy zebrano ponad
7 TON ŚMIECI !!!
Dla Was wszystkich ogromne gratulacje i brawa! Za zaangażowanie i pracę włożoną w akcję sprzątania i dbanie o czystość najbliższego otoczenia. Inicjatywy takie jak ta uczą poszanowania środowiska naturalnego i pokory dla otaczającej nas przyrody, promują postawy proekologiczne, a także uświadamiają nam, że stan środowiska, w którym żyjemy, zależy w dużej mierze od nas samych.
Mam ogromną nadzieję, że akcje sprzątania będą się odbywały nie tylko z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi, ale wpiszą się w nasze codzienne działania.
I pamiętajmy, że miejsce śmieci nie jest w lesie, na trawniku czy przy drodze, ale na śmietniku!


piątek, 11 czerwca 2021     Strona gotowa do druku  
KWIETNIOWE EKO - SPACERY | Loguj/Utwórz konto | 0 Komentarzy
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Theme creado por dev-postnuke.com