Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (32)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (110)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 36 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: Brak

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   1234567891011   >


  Uroczyste wejście do Krainy Wiedzy Autor Admin - 532 raz(y) oglądano. 
Brak Tak właśnie wyglądało tegoroczne ślubowanie pierwszoklasistów, bardzo starannie przygotowane przez Panie: Martę Górniak i Agnieszkę Czerniec i oczywiście przez niezastąpionego Pana Sławomira Sudego, który zadbał o doskonałą jakość oprawy muzycznej całego spektaklu. Przejęte, odświętnie ubrane dzieci przez specjalną bramę uroczyście wkraczały do pełnej niespodzianek Krainy Wiedzy.
Jak zawsze tak i tym razem nie obyło się bez tremy, ale mimo to wszystkie wierszyki i piosenki wypadły doskonale! Pięknie dobrane kolorowe gadżety dodały uroku całej uroczystości i jeszcze bardziej podkreśliły urok i sympatyczny wdzięk naszych najmłodszych uczniów!

Dziękujemy za piękną uroczystość i życzymy sukcesów w nauce!
 
czwartek, 27 października 2011       Strona gotowa do druku  

  Świętujemy i pracujemy Autor Admin - 728 raz(y) oglądano. 
BrakZ okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie pod kierunkiem Pani mgr Wandy Czuryło zaprezentowali radosny i pełen ciepła program artystyczny, w którym nie tylko doceniali pracę nauczycieli, ale także mogli zaprezentować swoje zdolności i umiejętności aktorskie. Oczywiście były kwiaty, słodkości i mnóstwo dobrych życzeń, które muszą się spełnić, bo nauczyciele bardzo w to wierzą.
Oprócz tej uroczystości zamieszczone niżej zdjęcia prezentują artystyczną twórczość szkolnego koła plastycznego, w skład którego wchodzą: Agata Kwiatkowska, Paulina Materek, Małgosia Sadurska, Mateusz Kwiatkowski i Wojtek Kołodziej. To właśnie ich prace wykonane pod kierunkiem Pana mgr Cezarego Łukasiewicza mamy okazję podziwiać.
Na koniec zamieszczamy jeszcze kilka zdjęć dzieci w bibliotece, bo spędzają tutaj prawie każdą przerwę. Pięknie prezentują się pochłonięci przeglądaniem książek. Starsi uczniowie nie mają już tego nawyku - a szkoda, bo nie wiedzą co tracą.
 
czwartek, 20 października 2011       Strona gotowa do druku  

  Oznaki jesieni Autor Admin - 703 raz(y) oglądano. 
BrakJuż od kilku dni uczniowie dokładnie wiedzą, że nadeszła jesień - prowadzą obserwacje przyrodnicze, zbierają orzechy, żołędzie a także kolorowe liście. Na zamieszczonych niżej zdjęciach prezentujemy wybrane prace, wykonane z darów jesieni.

 
czwartek, 13 października 2011       Strona gotowa do druku  

  Dziękujemy Sponsorom ! Autor Admin - 730 raz(y) oglądano. 
BrakPo raz kolejny los nam sprzyjał i dzięki ludziom dobrej woli udało nam się zrealizować marzenie dzieci - szkoła ma wreszcie nowy telewizor! Było to możliwe dzięki wspaniałomyślności Sponsorów. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Prezes Banku Spółdzielczego w Poniatowej i zaprzyjaźnionych z nami Fundacji Bankowych.

Dziękujemy bardzo !
 
czwartek, 22 września 2011       Strona gotowa do druku  

  Obiad w przedszkolu Autor Admin - 1044 raz(y) oglądano. 
BrakJuż pisaliśmy o obiadach w naszej szkole, jednak warto przyjrzeć się jak jedzą przedszkolaki. Nawet "niejadki", które wcześniej odwracały się od talerza, teraz z apetytem w gronie rówieśników zjadają prawie wszystko. Jeśli jednak coś zostanie, dziecko zabiera do domu wraz ze "styropianową zastawą".
Wszystkim życzymy smacznego i dziękujemy Szkole Podstawowej w Poniatowej.

 
czwartek, 22 września 2011       Strona gotowa do druku  

  Wrześniowe aktualności Autor Admin - 636 raz(y) oglądano. 
BrakNowy rok szkolny rozpoczęliśmy bardzo aktywnie - funkcjonuje świetlica szkolna i są obiady !
Dzięki owocnej współpracy z władzami Gminy, prawie wszystkie dzieci naszej szkoły korzystają z ciepłych posiłków. Jest to możliwe dzięki przychylności Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej. Dziękujemy bardzo za cierpliwość i pomoc w codziennym wspieraniu nas w organizacji dożywiania. Mamy świadomość, że paniom w stołówce doszły nowe obowiązki, ale wiemy także, że bez ich zaangażowania i pomocy nasze dzieci nie miałyby tej szansy.
Dziękujemy bardzo !
Ważnym wydarzeniem dla nas jest także uruchomienie świetlicy szkolnej, która funkcjonuje codziennie do godziny 16.00 i zapewnia wszystkim zainteresowanym fachową pomoc w nauce i opiekę.
 
czwartek, 08 września 2011       Strona gotowa do druku  

  Prezent dla przedszkolaków Autor Admin - 590 raz(y) oglądano. 
BrakSerdeczne podziękowania
dla Państwa Magdaleny i Michała Koralewskich,

których goście weselni obdarowali zamiast kwiatów zestawem puzzli, gier, kredek i pomocy szkolnych. Przedszkole w Dąbrowie Wronowskiej jest z przekazanego nam daru bardzo zadowolone i wdzięczne!
Dziękujemy bardzo za miły gest!
 
czwartek, 01 września 2011       Strona gotowa do druku  

  Wakacyjny festyn 2011 Autor Admin - 581 raz(y) oglądano. 
BrakNajważniejsze wydarzenie soboty 18 czerwca 2011 r. to DESZCZ!
Bez wątpienia był potrzebny, to prawda, ale dlaczego akurat w tej chwili! Niestety, nikt nie miał na to wpływu, więc byliśmy dzielni i godząc się z wolą niebios, dostosowaliśmy się do sytuacji. Zrealizowaliśmy więc wszystkie zaplanowane punkty programu, ale tylko dlatego, że deszcz na szczęście chwilami przestawał padać. Były więc występy artystyczne dzieci, była sprzedaż rękodzieła artystycznego, dmuchany zamek i samochodziki (w deszczu) dla dzieci, sprzedaż ciasta i spotkania z zaproszonymi gośćmi, którym serdecznie dziękujemy za miłe słowa i poświęcony nam czas.
W zasadzie doszliśmy wspólnie do wniosku, że jak zbyt długo będzie susza, to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko organizowanie festynu - na pewno wtedy spadnie deszcz!
 
poniedziałek, 04 lipca 2011       Strona gotowa do druku  

  Spotkanie z klaunem Autor Admin - 657 raz(y) oglądano. 
BrakRozrywki nigdy dosyć - oczywiście rozsądnie dawkowanej - a że nie było jej w tym roku zbyt dużo, pozwoliliśmy sobie zamiast jednej lekcji na sympatyczne spotkanie z klaunem.
Uczniowie byli wyraźnie zadowoleni i rozbawieni, niektórzy z nich dość ciekawie wyglądają... aż trudno ich rozpoznać!
 
czwartek, 12 maja 2011       Strona gotowa do druku  

  Zieleń w naszej szkole Autor Admin - 581 raz(y) oglądano. 
BrakChociaż za oknem ciągle jeszcze chłodno i za mało słońca, mimo że to już maj - w naszej szkole zielono i kolorowo.
Nasza szkolna roślinność ma się dobrze i za troskliwą dbałość odwdzięcza się pięknymi kwiatami. Na co dzień dekorują one pomieszczenia, w czasie uroczystości szkolnych stanowią atrakcyjny dodatek do scenografii.
Cieszymy się ich kolorami, bo wiemy, że wkrótce na pewno będzie ciepło, wszystko wokół rozkwitnie i wtedy nie będą się już tak wyróżniać. 
czwartek, 05 maja 2011       Strona gotowa do druku  

<   1234567891011   >

Theme creado por dev-postnuke.com