Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_7765
Album: Mikołaj 2020

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 4 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: Dyplom

Teksty opublikowane w tym temacie.

   Ślubowanie przedszkolaków Autor Admin - 20 raz(y) oglądano. 
Dyplom
23 listopada to wyjątkowa data w naszym kalendarzu przedszkolnym. Tego dnia dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola złożyły uroczyste ślubowanie na przedszkolaka, a nieco starsi stali się starszakami. Podniosły moment pasowania poprzedziła część artystyczna. Przedszkolaki dzielnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Radosnym występem dzieci udowodniły, że zasługują na przyjęcie do społeczności przedszkolnej. Z dumą i przejęciem powtórzyły tekst przyrzeczenia, po czym pani dyrektor Małgorzata Hulak dokonała pasowania ogromnym ołówkiem. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkości. Wszystkim przedszkolakom tym najmłodszym i tym nieco starszym życzymy radości i wielu cudownych chwil w naszym przedszkolu.
 
poniedziałek, 14 grudnia 2020       Strona gotowa do druku  

  Pasowanie na przedszkolaka Autor Admin - 149 raz(y) oglądano. 
Dyplom
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowe wydarzenie w życiu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły przygodę z przedszkolem. W naszym przedszkolu uroczystość ta odbyła się
28 października. Od samego rana trwały gorączkowe przygotowania. Wraz z wychowawczynią Panią Izabelą Cisłak mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Małgorzatę Hulak. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Gratulujemy.
 
czwartek, 07 listopada 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com