Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_20190924_093532
Album: Warsztaty edukacyjne w skansenie

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 8 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: magia

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Farma Iluzji raz jeszcze Autor Admin - 44 raz(y) oglądano. 
magiaTym razem wybrała się tam klasa IV i też im się podobało! Trochę niesamowitości, trochę dziwności i jeszcze trochę zaskoczenia! Krzywy dom, pomniejszająca komnata czy niesamowity stół z "odciętą" głową to tylko niektóre z zaskakujących niespodzianek. Warto więc pojechać, by sprawdzić czy rzeczywiście niesamowite rzeczy się tam dzieją!


 
czwartek, 13 czerwca 2019       Strona gotowa do druku  

  Hokus-pokus, czyli magia na wesoło Autor Admin - 84 raz(y) oglądano. 
magiaPokazy iluzjonisty zawsze podobały się dzieciom, więc nic dziwnego, że przedszkolaki i dzieci z klas młodszych były zachwycone! Starsze zdecydowały się uczestniczyć z różnych powodów - jedne z ciekawości, inne - bo w miły sposób upłynęła im lekcja matematyki czy historii. Na koniec jednak nikt nie był znudzony. Niektórzy wychodzili z pewnym niedosytem, bo mimo uważnej obserwacji, nie udało im się ustalić: jak iluzjonista to zrobił?
 
czwartek, 24 stycznia 2019       Strona gotowa do druku  

  Zimowe ferie u siebie Autor Admin - 207 raz(y) oglądano. 
magia
To projekt, który zrealizowaliśmy dzięki finansowemu wsparciu zaprzyjaźnionej fundacji z Warszawy. Pozyskane fundusze przeznaczyliśmy na różne ciekawe zajęcia w szkole i wyjazdy, które miały za zadanie uatrakcyjnić dzieciom mroźne w tym roku i bezśnieżne ferie zimowe.
Zorganizowaliśmy więc (jak widać na zamieszczonych zdjęciach) gry planszowe, ruchowe, tenis i zabawy w szkole, opiekanie przygotowanych przez dzieci tostów, pieczenie pysznych gofrów, zapiekanek i hamburgerów. Wszystko to było tylko dodatkiem do dynamicznych i energochłonnych zabaw w szkole!
Dzieci wyjeżdżały też do Puław do "Raju Dziecka", do Lublina do kręgielni, do kina na film w formacie 3D, do McDonalda i do KFC.


Wydaje się nam, że tegoroczne zimowe ferie należy uznać za udane!


 
czwartek, 16 lutego 2012       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com