Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_6946
Album: Ferie zimowe 2020

Menu główne 

Fotogaleria 


tn_IMG_6933
Album: Jasełka sąsiedzkie


Online 
Obecnie jest 29 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: Pies

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Odwiedziny w schronisku dla zwierząt Autor Admin - 36 raz(y) oglądano. 
PiesSzkolne Koło Wolontariatu "Rozdaj się"od kilku tygodni gromadziło karmę dla zwierząt przebywających w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Puławach. W piątek 13 grudnia wolontariusze z Dąbrowy wraz z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej im. S. Żeromskiego w Poniatowej dostarczyli zgromadzone zapasy, po czym spacerowali z porzuconymi przez poprzednich właścicieli pieskami. Pracownicy schroniska o każdym z podopiecznych opowiedzieli jakąś historię i udzielili cennych wskazówek, jak zyskać ich zaufanie. Cudowne zwierzaki, które w schronisku znalazły drugi dom, początkowo bardzo nieufnie spoglądały na podekscytowanych uczniów. Z każdym jednak krokiem widać było, że potrzebowały ruchu, a zapach kępy trawy poza terenem schroniska jest czymś innym od znanej woni kojca. Smutny wzrok psów, wystające kości czy zaniedbana sierść wpędził niektórych w stan przygnębienia. Moment rozstania z czworonogami nie był łatwy. Niektórzy zdążyli się już zaprzyjaźnić z czworonogiem, którego przez godzinę miały okazję prowadzać na smyczy. W autobusie można było usłyszeć głosy o planowanych adopcjach konkretnych zwierząt. Warto pomagać potrzebującym zwierzętom, pomagaj i Ty!!!


 
czwartek, 19 grudnia 2019       Strona gotowa do druku  

  Poznajemy różne zawody, czyli spotkanie z panią weterynarz Autor Admin - 92 raz(y) oglądano. 
Pies
Realizując program doradztwa zawodowego i preorientacji zawodowej, zorganizowano dwa ciekawe spotkania z przedstawicielami różnych zawodów. W wyniku ustaleń poczynionych przez Panią Izabelę Cisłak udało się zaprosić do naszej szkoły i przedszkola Panią
Annę Wesołowską, prowadzącą gabinet weterynaryjny w Niezabitowie. Dzieci zadawały wiele pytań dotyczących nie tylko sytuacji dotyczącej leczenia różnych zwierząt, ale także pracy lekarza weterynarii. Dziękujemy za cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi i słodki upominek! 
czwartek, 23 maja 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com