Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (33)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (58)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 3 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: Dzień chłopaka

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Dzień Chłopaka Autor Admin - 50 raz(y) oglądano. 
Dzień chłopakaDnia 30 września w grupie Smerfiki obchodziliśmy "Dzień Chłopaka". Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla chłopców miłe niespodzianki, m.in. krawaty, wręczyły upominki, oraz złożyły życzenia. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Dziękujemy ślicznie rodzicom za przygotowanie upominków.
Oprac. Anna Józefczak 
niedziela, 02 października 2022       Strona gotowa do druku  

  Dzień chłopaka Autor Admin - 370 raz(y) oglądano. 
Dzień chłopaka
Dzień chłopaka

30 września w grupie "Smerfy" obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Chłopcy dostali medale i piękne prezenty. Dziewczynki przygotowały dla nich zabawy muzyczne, konkursy m.in. : golenie brody, malowanie paluszkami. Chłopcy wypili soczek z cytryny oraz wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek.
Oprac. Anna Józefczak 
wtorek, 26 października 2021       Strona gotowa do druku  

  Siłownia plenerowa Autor Admin - 113 raz(y) oglądano. 
Dzień chłopakaW ostatnich latach wzrosło zainteresowanie zarówno sposobem odżywiania, jak i spędzania wolnego czasu. Media od dawna lansują sport jako panceum na stres. Ruch i kondycja powoli stały się nieodłącznym aspektem ludzkiego życia. My też wiemy, iż w zdrowym ciele - zdrowy duch. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom społeczności lokalnej, Zarząd OSE "Żaczek" złożył w 2020 r. wniosek o utworzenie przy SSP w Dąbrowie Wronowskiej siłowni plenerowej w ramach projektu grantowego realizowanego przez Lokalną Grupę Działania "Owocowy Szlak". I udało się! Otrzymaliśmy dofinansowanie! Wartość przedsięwzięcia w całości zrefundowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020 szacuje się na 23,190,08 zł. Wszystkie urządzenia posiadają atesty, tak więc uczniowie SSP, a także mieszkańcy okolicznych miejscowości mogą bezpiecznie z nich korzystać i dbać o tężyznę fizyczną. Orbitrek, biegacz, stepper, wahadło itp. - są dla Was!


Zapraszamy serdecznie!
 
wtorek, 10 sierpnia 2021       Strona gotowa do druku  

  Dzień Chłopaka Autor Admin - 203 raz(y) oglądano. 
Dzień chłopaka30 września wszyscy chłopcy bez wyjątku byli traktowani przez słabą płeć z należnym szacunkiem. W końcu to ICH święto!!! Nie obyło się bez miłych słów, serdecznych życzeń, odczytania wierszy czy wręczenia prezentów - niespodzianek. Tego dnia słodycze, frytki czy pizza smakowały wprost wybornie! Dziewczęta z klas I - II nawet zatańczyły! Co prawda, niektórzy chłopcy mogli się obruszyć, słysząc piosenki: "Gdzie ci mężczyźni" z repertuaru Danuty Rinn czy "Chłopaki nie płaczą" grupy T.Love, ale nikomu nie przyszło to do głowy, albowiem wspólne gry i zabawy ruchowe na pewno zacieśniły więzi pomiędzy uczniami. Wielka szkoda, że takie święto w kalendarzu pojawia się tylko raz! 
czwartek, 10 października 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com