Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej

Obecnie jest 75 gości i 0 użytkowników online.

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym
Autor Admin - 227 raz(y) oglądano.
Sport"Zwyciężaj bez pychy,
przegrywaj bez urazy"

Zawody przewidziane były na dzień 1 marca 2023r. Niestety choroba organizatora sprawiła, że zostały rozegrane 20 marca, a ostatnie dwa pojedynki dokończono 21 marca. Mistrzostwa zostały rozegrane w dwóch grupach wiekowych z podziałem na klasy młodsze (I-IV) i starsze. Do zdobycia były okazałe puchary i dyplomy. Walka o nie była zacięta ale uczestnicy wykazali się sportową postawą. Rozgrywki przeprowadzone były najbardziej sprawiedliwym systemem czyli każdy z każdym bez podziału na dziewczęta i chłopców. W ostatecznych wynikach nie zabrakło niespodzianek. Mistrzem Szkoły w tenisie stołowym został Bartek Izdebski, wicemistrzem Maja Pomorska zaś trzecie miejsce zdobył Kuba Jargiło. W kategorii klas młodszych zwyciężyła Dominika Książka, drugie miejsce zajął Filip Dębiec a trzecie pierwszoklasista Jan Chęć. O końcowych wynikach w dużej mierze zadecydowało zaangażowanie poszczególnych uczniów na zajęciach kółka tenisa stołowego.
Oprac.: Bogdan Grzybek