Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_20200214_110206
Album: 43 Gminny konkurs wiedzy pożarniczej

Menu główne 

Fotogaleria 


tn_IMG_6967
Album: Ferie zimowe 2020


Online 
Obecnie jest 13 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: ...

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   11112131415161718192021222324252627282930313233343536373839405060708090   >


  Festyn szkolny 2017 Autor Admin - 319 raz(y) oglądano. 
...
Tydzień przed corocznym festynem minął nam w gorączkowej atmosferze, pozostawiając niedosyt i przekonanie, że nie wszystko zdążyliśmy zrobić. Okazało się jednak, że jest inaczej i wszystko ułożyło się bardzo dobrze. Nawet tym razem pogoda dopisała, więc namioty chroniły przed słońcem, nie przed deszczem. Byliśmy bardzo zadowoleni, że odwiedzili nas
przedstawiciele władz Gminy: Pan Burmistrz Zygmunt Wyroślak, Pani Burmistrz Krystyna Sołdek, Pani Skarbnik Anna Ruta, Pani Dyrektor Miejsko-Gminnego Zespołu do spraw Obsługi Oświaty - Anna Gogół, Pan Przewodniczący Rady Miejskiej - Eugeniusz Chyła, Pani Przewodnicząca Rady Miejskiej - Bożena Szwed, Pani Radna - Joanna Mazur i Pan Radny - Seweryn Świątek. Cieszyliśmy się też z licznej obecności rodziców, absolwentów naszej szkoły i uczniów.
Po mszy, którą rozpoczęliśmy uroczystość, i po wystąpieniu Gości, odbyły się występy dzieci, prezentujących fragmenty swoich osiągnięć artystycznych. Oprócz tego, jak zawsze dużą popularnością cieszyło się pyszne ciasto i wyroby garmażeryjne, serwowane przez rodziców. Loteria, "Tajemnicze prezenty" ze srebrną zawartością, przejażdżki na kucyku czy bryczką z kucykami to oprócz dmuchanych zamków ciekawa propozycja rozrywki dla dzieci. Bardzo spodobała im się również szansa malowania wraku samochodu, który efektownie podpalony, został popisowo ugaszony przez zaprzyjaźniony oddział OSP. Morze piany bardzo kusiło najmłodszych, rodzice jednak czuwali, by nie doszło do zbyt bliskiego kontaktu.
Nasze szkolne święto nie przebiegałoby tak radośnie, gdyby nie hojność sponsorów, którym chcemy za to bardzo serdecznie podziękować. Są to przede wszystkim:
Państwo Hysowie, Państwo Walczykowie, Państwo Wieczorkowie, Pan Lech Hulak, Ferma Drobiu "Słowik" s. c, Sklep "Progis", Sklep Zabawkowo-papierniczy Państwa Baranów, "Max Elektro" Pana Grzegorza Wosika, Apteka "Eskulap" i Sklep spożywczy Pani Doroty Czajki z Dąbrowy Wronowskiej.
Dziękujemy za serce i wspaniały gest! Bez Państwa wsparcia nie udałoby się nam osiągnąć tak wiele! Dziękujemy również wspaniałym rodzicom naszych uczniów, których praca i zaangażowanie to podstawa naszego szkolnego istnienia. DZIĘKUJEMY!
 
czwartek, 15 czerwca 2017       Strona gotowa do druku  

  Starsze klasy też świętują Dzień Dziecka Autor Admin - 301 raz(y) oglądano. 
...
Najpierw wszyscy obejrzeli w szkole wesoły spektakl zaprezentowany przez przyjezdny teatrzyk, później uczniowie klasy IV i V wraz z wychowawczynią wyprawili się rowerami do Wronowa do
Studia Jargiło Glass na twórcze warsztaty produkcji i obróbki szkła. Wszystko obserwowali z ogromnym zainteresowaniem, a później sami próbowali popracować artystycznie. Grawerowanie w szkle to zadanie niełatwe, jednak niektórzy osiągnęli bardzo ciekawe efekty. Potem było jeszcze wiele atrakcyjnych punktów programu: pieczone kiełbaski, tenis stołowy, trampolina, a nawet zabawy z malutkimi kotkami. Lody na zakończenie wyprawy i powrót rowerami do domu stanowiły miły finał.
Jakby tego było mało, na drugi dzień po południu, ci sami uczniowie zorganizowali sobie nocowanie w szkole poprzedzone ogniskiem. Zanim jednak można było spokojnie zasnąć, musiało się wiele wydarzyć - a to podchody, a to zabawy i gry, dopiero później kolacja i spokojny sen. Dziękujemy bardzo rodzicom uczennic za zaproszenie naszych uczniów do siebie i zorganizowanie ciekawych zajęć! 
czwartek, 08 czerwca 2017       Strona gotowa do druku  

  Kółko plastyczne - lato na łące Autor Admin - 310 raz(y) oglądano. 
...
Wiele w tym roku działo się na tych zajęciach! Zakończeniem twórczego sezonu są ciekawe prace dzieci z cyklu "Lato na łące" - piękne kwiaty, biedronki, jaskółki, pająki i motyle z tkaniny! Na całe wakacje zostają w naszej szkolnej galerii, udowadniając, że nawet w deszczowy dzień może być kolorowo i radośnie! Gratulujemy talentu, pomysłów i wspaniałych efektów twórczej pracy!


 
czwartek, 08 czerwca 2017       Strona gotowa do druku  

  Przedszkolaki w Lublinie Autor Admin - 293 raz(y) oglądano. 
...
Realizując wcześniejsze ustalenia, dzieci z obu grup przedszkola wybrały się na wycieczkę do Lublina. W tej wielkiej wyprawie na wszelki wypadek towarzyszyli im rodzice. Najważniejszym punktem programu było przedstawienie w
Teatrze Muzycznym. Oprócz tego wszyscy odwiedzili Ogród Botaniczny, nie tylko dla odpoczynku i relaksu, ale także by podziwiać piękne otoczenie!
 
czwartek, 01 czerwca 2017       Strona gotowa do druku  

  Karczmiska - Festiwal Tańca Przedszkolaków Autor Admin - 297 raz(y) oglądano. 
...
W odpowiedzi na zaproszenie, uczniowie grupy "0" wzięli udział w
Powiatowym Festiwalu Tańca "Taneczne Opowieści" pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Karczmiska. Wystąpili z programem "Taneczne Porządki", uzyskując w swojej kategorii wiekowej- wyróżnienie! Dzieci zaprezentowały się pięknie! Dziękujemy im za występ, dziękujemy również paniom: Izabeli Cisłak i Agnieszce Czerniec, za opracowały programu i przygotowanie małych tancerzy!

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA!
 
czwartek, 25 maja 2017       Strona gotowa do druku  

<   11112131415161718192021222324252627282930313233343536373839405060708090   >

Theme creado por dev-postnuke.com