Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_7783
Album: Mikołaj 2020

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 19 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: ...

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737484   >


  Wakacyjny Festyn Rodzinny Autor Admin - 330 raz(y) oglądano. 
...W tym roku nasza wakacyjna impreza wypadła wyjątkowo dobrze, choćby tylko z tego powodu, że nie spadła ani kropla deszczu! Dla nas to naprawdę sytuacja szczególna, bo już przyzwyczailiśmy się, że jak u nas festyn, to zazwyczaj pada.
Świętowaliśmy więc bez zakłóceń, ciesząc się z obecności Pani Burmistrz Lilli Stefanek, Pana Zastępcy Burmistrza - Krzysztofa Zubrzyckiego, Pana Wójta Gminy Puławy - Krzysztofa Brzezińskiego, Panów Radnych powiatowych i członków Rady Miejskiej. Było nam miło i sympatycznie, że nasi Goście znaleźli wolną chwilę i zechcieli nas odwiedzić.

Po pięknej mszy nasze dzieci zaprezentowały swój krótki, ale sympatyczny program artystyczny a potem było atrakcji co niemiara! Była oczywiście sprzedaż pysznego ciasta i wyrobów garmażeryjnych, przejażdżka kucykiem, malowanie buziaków, szaleństwa na dmuchanych urządzeniach zabawowych. Była też loteria na zasadzie, ze każdy los wygrywa i pokaz Straży Pożarnej z Opola. Było na co popatrzeć! Profesjonalny komentarz p. radnego i strażaka w jednej osobie - Pana Zbigniewa Chęcia, wyjaśnił wiele kwestii technicznych i pokazał, jakie są możliwości fachowego zespołu strażackiego.

Były też występy Dziecięcej Orkiestry Dętej z Opola, występ śpiewających Poniatowianek no i oczywiście cały zestaw konkursów: na przykład rzut surowym jajkiem (oj było na co popatrzeć!) czy też przeciąganie liny w wykonaniu różnych zespołów siłowych.

Jeśli dodamy do tego skoczną radosną muzykę w dobrym wykonaniu, wcale nie dziwi, że uczestnikom nie chciało się odchodzić i zabawa trwała do późnych godzin, albo jeszcze dłużej...
Dziękujemy za już, pozdrawiamy serdecznie i być może zaprosimy we wrześniu na równie udaną rozrywkową uroczystość! 
czwartek, 03 lipca 2014       Strona gotowa do druku  

  Koniec roku szkolnego! Autor Admin - 332 raz(y) oglądano. 
...
Nareszcie nastąpił ten upragniony dzień i uroczyste wręczanie nagród wszystkim tym, którzy na nie zasłużyli. Były więc miłe słowa, podziękowania, kwiaty i upominki. Był też zabawny rozśpiewany montaż słowno-muzyczny, w którym na zakończenie wystąpili głównie tegoroczni absolwenci. Uczniowie V klasy wręczyli im na pożegnanie sympatyczne prezenty.
Wypada życzyć udanych bezpiecznych i szczęśliwych wakacji!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym !!!
 
czwartek, 03 lipca 2014       Strona gotowa do druku  

  Uczniowie z wizytą w przedszkolu Autor Admin - 317 raz(y) oglądano. 
...

15 czerwca przedszkolaki z grupy 5,6-latków gościły u siebie uczniów z klas I, II, III. Celem spotkania było wysłuchanie krótkich relacji o życiu ucznia w naszej szkole. Wybrane reprezentacje z poszczególnych klas opowiadały, jakie edukacje lubią najbardziej i dlaczego, dzieci demonstrowały swoje zeszyty oraz mówiły o sposobach spędzania wolnego czasu. Potem wszyscy razem, mali i "duzi" uczestniczyli z radością we wspólnej zabawie chustą animacyjną. Śpiewaliśmy znane przeboje przedszkolne - "Kolorowe kredki", "Żabki", piosenkę o boćku. Grupa przedszkolaków zaprezentowała we własnym wykonaniu piosenkę "Wiosenny bal". Rekwizytami do niej były kolorowe czapki - kwiaty, na które zresztą nie pozostały obojętne również starsze koleżanki. One także z wielką ochotą w nich wystąpiły i zaśpiewały piosenkę "Łąka majowa". Wszystkie dziewczynki pięknie prezentowały się w czapeczkach, trzymając je uważnie, by nie pospadały wielkie korony kwiatowe. Dzięki nim nasza sala przez moment zamieniła się w kolorowy kwitnący ogród. Wszyscy wyglądali niezwykle atrakcyjnie!
 
czwartek, 26 czerwca 2014       Strona gotowa do druku  

  Finał konkursów Autor Admin - 241 raz(y) oglądano. 
...
Kończąc rok szkolny, dotarliśmy także do finału niektórych konkursów. Prezentujemy więc wyróżnioną Paulinę Materek, która otrzymała nagrodę w Opolu Lubelskim za udział w konkursie pod hasłem
"Zapal się do niepalenia".
Inne nagrody, tym razem dla klas młodszych i starszych przedszkolaków, wręczano z okazji zakończenia konkursu pod hasłem
"Nie pal przy mnie, proszę". Oczywiście przyznano nagrody główne i wyróżnienia, wszystkie prace okazały się naprawdę warte zainteresowania! Wszyscy młodzi artyści widoczni na zdjęciach to właśnie autorzy nagrodzonych prac! Gratulujemy!
Na koniec, wśród zaprezentowanych zdjęć zobaczyć można książeczkę kucharską wyprodukowaną przez grupę 5,6-latków, wręczaną rodzicom z okazji ich święta. Spróbujmy wykonać sałatkę według podanego przepisu, na pewno się uda i będzie pyszna!
 
czwartek, 26 czerwca 2014       Strona gotowa do druku  

  "Chory kotek" - szkolny teatrzyk debiutuje! Autor Admin - 303 raz(y) oglądano. 
...
Z okazji Dnia Mamy i Taty nasz szkolny teatrzyk prowadzony przez p. Martę Górniak pokazał wreszcie próbkę swojej działalności! Dzieci wystąpiły w sugestywnym spektaklu mimicznym. Według widzów to udany debiut, więc nie zdradzamy więcej szczegółów i nie dziwi nas, że wszyscy oczekują ponownego spektaklu!
Gratulujemy aktorom i wszystkim tym, którzy zadbali o kostiumy i oprawę sceniczną!
 
czwartek, 12 czerwca 2014       Strona gotowa do druku  

<   11121314151525354555657585960616263646566676869707172737484   >

Theme creado por dev-postnuke.com