Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_7761
Album: Mikołaj 2020

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 6 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: ...

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   1112131415161626364656667686970717273747576777879808182838485   >


  Dzień Edukacji Autor Admin - 284 raz(y) oglądano. 
...
Z okazji tego święta uczniowie przygotowali (pod opieką nauczycieli, oczywiście) atrakcyjny spektakl, który bardzo sugestywnie ilustrował pracę nauczycieli, czyli "proces wypieku idealnego ucznia"
Zamiast szkolnego lekkoducha w bardzo prosty sposób podobno można uzyskać zaskakujący efekt końcowy: idealnego ucznia! Wystarczy tylko trochę mąki, no może być jajo lub dwa, ale koniecznie trzeba dodać: trochę odwagi, trzy szczypty rozsądku, sporą garść wyobraźni, 1/2 szklanki odpowiedzialności, łyżkę śmiałości i 3/4 szklanki rozumu pół na pół z systematycznością. Wszystko starannie wymieszać, uformować złocisty półprodukt i piec w niezbyt wysokiej temperaturze, ale dość długo, żeby zamierzony kształt uzyskał stałą formę. I voila!! Idealny uczeń gotowy!!
Mamy nadzieję, że to skuteczna receptura! Jeśli próbna seria okaże się bez wad, uruchomimy masową produkcję!
Niepokoi jedynie dziwny urok szkolnych dybów - tym razem też chętnych było bardzo wielu! Czyżby w wyniku wypieku nie wszyscy uczniowie okazywali się idealni??
Zostawiając ten problem na inną okazję, świętowaliśmy z przyjemnością, rozkoszując się pysznym ciastem i kawą w miłym towarzystwie.

Dziękujemy uczniom za spektakl, za piękne wiersze i wspaniale wykonane piosenki! Dziękujemy za pomoc nauczycielom, którzy muzycznie, wokalnie i organizacyjnie wspierali młodych aktorów, dziękujemy też Stowarzyszeniu za życzenia, pyszny tort i sympatyczny materialny dodatek!
 
czwartek, 17 października 2013       Strona gotowa do druku  

  Nowa nawierzchnia Autor Admin - 313 raz(y) oglądano. 
...
Dzięki zaangażowaniu rodziców naszych uczniów prace przy układaniu kostki brukowej na placu szkolnym zostały skończone! Ktoś przywiózł piasek, ktoś inny pomógł przy umacnianiu krawężników, układaniu kostki czy z własnym sprzętem pracował przy ubijaniu ułożonej nawierzchni. Tak pracując, nie wydaliśmy ani złotówki na tzw. robociznę a nowy parkingowy dywanik i długi chodnik do palcu zabaw - wyglądają pięknie!

Pracowali:


Pan Mariusz Chęć - tata Mai i Zuzanki,
Pan Zbigniew Chęć - tata Karoliny i Bartosza,
Pan Tomasz Chmiel - tata Natalii i Szymona,
Pan Marek Czuryło - tata Oli i Adasia,
Pan Tomasz Gołofit - tata Amelii,
Pan Dariusz Niezbecki - tata Kamila i Łukasza,
Pan Darek Sadurski - tata Małgosi.


Bardzo serdecznie Wszystkim dziękujemy!!!! 
czwartek, 10 października 2013       Strona gotowa do druku  

  Nowe zabawki i inne atrakcje Autor Admin - 294 raz(y) oglądano. 
...O naszych najmłodszych można pisać ciągle - zawsze są wdzięcznym tematem. Dzisiaj pokażemy ich w różnych sytuacjach - wśród nowych zabawek, na tle swoich plastycznych osiągnięć, w zabawie z żółwiem a nawet - przy grabieniu liści!!
Okazało się, że to świetna zabawa! 
czwartek, 10 października 2013       Strona gotowa do druku  

  Świat średniowiecznych rycerzy Autor Admin - 297 raz(y) oglądano. 
...Krótka lekcja średniowiecznej historii w wykonaniu zespołu "Rekonstrukto" pokazała, że nie tylko zbroje, hełmy, kolczugi i miecze to ciekawe rekwizyty.
Jak widać na zdjęciach duże wrażenie na naszych uczniach wywarły także dyby, czyli średniowieczny sposób na niezdyscyplinowanych! Chętnych do pozowania było wielu! Ciekawe czy sprawdziłby się ten sposób wymierzania kar na co dzień w naszej szkole? Może warto spróbować? 
czwartek, 10 października 2013       Strona gotowa do druku  

  Wrzesień w przedszkolu Autor Admin - 355 raz(y) oglądano. 
...
By zapewnić naszym przedszkolakom możliwie najłagodniejsze wejście w nową pełną obowiązków rzeczywistość, zadbano, by w przedszkolu było dużo ciekawych wydarzeń.
Na zamieszczonych niżej fotografiach, na tle kolorowych gazetek, widać naszych milusińskich nie tylko odświętnie wystrojonych przed grupowym pozowaniem do zdjęć, ale też i zapracowanych przy robieniu jeży, malowaniu obrazków, zajętych wspólną zabawą czy zwykłym posiłkiem. Bez względu na to, co robią, budzą podziw i ciepłe pełne sympatii uczucia.
Pod koniec miesiąca nikt już nie pamięta, że komuś zdarzało się pochlipywać po cichutku przy porannym rozstawaniu z mamą, nikt już nie jest obcy, wszyscy bawią się razem, wędrują po okolicy i radośnie hałasują na placu zabaw.
Optymistyczny początek daje nadzieję, że później może być jeszcze lepiej! 
sobota, 28 września 2013       Strona gotowa do druku  

<   1112131415161626364656667686970717273747576777879808182838485   >

Theme creado por dev-postnuke.com