Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (4)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (87)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 88 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: ...

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   111212223242526272829303132333435363738394041424344454647   >


  Wrzesień w przedszkolu Autor Admin - 505 raz(y) oglądano. 
...
By zapewnić naszym przedszkolakom możliwie najłagodniejsze wejście w nową pełną obowiązków rzeczywistość, zadbano, by w przedszkolu było dużo ciekawych wydarzeń.
Na zamieszczonych niżej fotografiach, na tle kolorowych gazetek, widać naszych milusińskich nie tylko odświętnie wystrojonych przed grupowym pozowaniem do zdjęć, ale też i zapracowanych przy robieniu jeży, malowaniu obrazków, zajętych wspólną zabawą czy zwykłym posiłkiem. Bez względu na to, co robią, budzą podziw i ciepłe pełne sympatii uczucia.
Pod koniec miesiąca nikt już nie pamięta, że komuś zdarzało się pochlipywać po cichutku przy porannym rozstawaniu z mamą, nikt już nie jest obcy, wszyscy bawią się razem, wędrują po okolicy i radośnie hałasują na placu zabaw.
Optymistyczny początek daje nadzieję, że później może być jeszcze lepiej! 
sobota, 28 września 2013       Strona gotowa do druku  

  Kolory lata Autor Admin - 428 raz(y) oglądano. 
...Zaskoczeni zimnym wrześniem tęsknimy za słońcem, ciepłem i kolorami. Ciągle jeszcze (na szczęście) kwitną kwiaty, ale niskie temperatury i deszczowa aura skutecznie zniechęcają do ich podziwiania w naturze. Przyda się więc trochę kolorowych sierpniowych zdjęć naszych szkolnych rabatek, które może chociaż na chwilę pomogą powrócić myślami do pięknych letnich dni.


 
sobota, 28 września 2013       Strona gotowa do druku  

  Wrześniowy festyn Autor Admin - 423 raz(y) oglądano. 
...
Zgodnie z życzeniami mieszkańców okolicznych miejscowości zorganizowaliśmy w szkole powakacyjny festyn. Mimo nie najlepszej pogody, goście dopisali!
Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane atrakcje: loteria fantowa, dmuchane urządzenia zabawowe, pokaz starych motocykli a zwłaszcza przejażdżka w koszu pasażera. Wszystkim smakowały też pyszne ciasta, chleb (pieczony w domu!) ze smalcem i kiszonym ogórkiem a także zapiekanki, frytki i grillowane pyszności.
Oczywiście był też nagrodzony owacjami krótki występ naszych przedszkolnych raperów. Świętowaliśmy intensywnie, bo wrześniowe dni są przecież dość krótkie, mimo to wynik finansowy imprezy był satysfakcjonujący! Uzyskany dochód był na tyle duży, że mogliśmy wreszcie sfinalizować dawno zaplanowany zakup wymarzonej tablicy multimedialnej. Nareszcie mieliśmy całą potrzebną kwotę!
Tablica więc już jest zainstalowana w pracowni a my zaczynamy powoli wdrażać się w jej użytkowanie.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować nasz wspólny cel! Dziękujemy również Zarządowi Banku Spółdzielczego w Poniatowej, który udzielił nam finansowego wsparcia w kwocie 1000zł.

Dziękujemy bardzo serdecznie !

 
czwartek, 19 września 2013       Strona gotowa do druku  

  Zapraszamy na Powakacyjny Festyn Rodzinny! Autor Admin - 447 raz(y) oglądano. 
... Odpowiadając na potrzeby społeczności lokalnej, Obywatelskie Stowarzyszenie Edukacyjne "Żaczek" w najbliższą niedzielę (15.09.2013 r.) organizuje drugi w tym roku festyn. Mamy na celu nie tylko przyjemność miłego spędzania czasu, ale także pozyskanie brakujących środków finansowych, które pozwolą nam wreszcie zrealizować od dawna obmyślany plan - kupić tablicę multimedialną!
Rozpoczynamy mszą o godz. 14.00.Później zapraszamy na atrakcyjną loterię fantową, pyszne ciasto, przejażdżkę kucykiem, szalone skoki na dmuchanych urządzeniach zabawowych i wiele innych ciekawych propozycji!


 
czwartek, 12 września 2013       Strona gotowa do druku  

  Zapraszamy do szkoły Autor Admin - 375 raz(y) oglądano. 
...
Ponieważ, niestety, kończą się już piękne wakacje, zapraszamy do szkoły w poniedziałek, 2 września na godzinę 9.00
Jesteśmy przekonani, że będzie to kolejny etap szczęśliwej drogi do sukcesu!

Zapraszamy!


 
czwartek, 29 sierpnia 2013       Strona gotowa do druku  

  Wakacyjny wyjazd w góry Autor Admin - 409 raz(y) oglądano. 
...Tym razem zmieniliśmy kierunek i wybraliśmy się na kilka dni w góry. Jak co roku, było to możliwe dzięki zaprzyjaźnionym Sponsorom, którym bardzo serdecznie dziękujemy!
Pogoda dopisała, chociaż - jak widać na zdjęciu - nie obyło się bez deszczu. Wszyscy są jednak zadowoleni i to nie tylko dlatego, że nie było zbyt męczącego wędrowania, ale dlatego, że po tym, które jednak mimo wszystko było, następowało przyjemne moczenie się w termach podhalańskich. Humory poprawiały też dobre warunki zakwaterowania i wyżywienia, piękne widoki, wyprawa nad Morskie Oko, wyjazd na Gubałówkę, oglądanie z bliska wielkiej skoczni narciarskiej i oczywiście zakupy na Krupówkach!
Wyjeżdżali z Zakopanego z niedosytem wrażeń i postanowieniem, że koniecznie trzeba tu jeszcze powrócić.
O wielości tych wrażeń i ich szczególnych walorach świadczy prawie 400 zdjęć! Z konieczności wybraliśmy tylko ponad 100, na oglądanie pozostałych zapraszamy do szkoły i życzymy dalszych udanych wakacji!!!!


 
piątek, 26 lipca 2013       Strona gotowa do druku  

  Festyn 2013 Autor Admin - 562 raz(y) oglądano. 
...Oj, jakoś nie mamy szczęścia do pogody... Niedzielny ranek wyglądał cieplutko i słonecznie, kiedy jednak na boisku szkolnym kończyliśmy ostatnie przygotowania do uroczystości, ciemna chmura pojawiła się na horyzoncie. Na nic nie zdały się słowa otuchy, że "przejdzie bokiem, że tylko pokropi". Niestety, przez całą mszę lało tak solidnie, że nawet namioty nie dawały pełnego zabezpieczenia przed ulewą! Humory "zjechały do zera", nie było występów przedszkolnych raperów, nie było uroczystości - wyglądało na to, że wszystko nagle się skończy!
A jednak nie! Kiedy po paru chwilach trawa obeschła i wyszło słońce, impreza rozkręciła się na dobre i trwała niemal do białego rana!
I tylko na zdjęciach pozostał ślad ulewy. Resztę zatarły wspomnienia dodatkowych atrakcji, które później w całej pełni pochłonęły wszystkich. I chociaż nie ma ich na zdjęciach, wszyscy pamiętają kolejkę dzieci do malowania buzi, zaplatanie kolorowych warkoczyków, przejażdżkę na kucyku czy szalone skoki na dmuchanych urządzeniach. A wszystko to z dodatkiem różnych słodkości lub frytek, zapiekanek, tostów i zapachu grillowanych pyszności!

Dziękujemy wszystkim wytrwałym, którzy odwiedzili nas i mimo początkowych pogodowych trudności, wsparli miłym słowem lub zakupem! Zbilansowany przychód ostatecznie dał powody do zadowolenia - i tym razem wysiłek się opłacił!

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!


 
poniedziałek, 22 lipca 2013       Strona gotowa do druku  

  Zakończenie roku szkolnego! Autor Admin - 451 raz(y) oglądano. 
...W bardzo sympatycznej atmosferze, przy pięknej pogodzie i wspaniałych nastrojach, uroczyście i trochę z humorem zakończyliśmy kolejny rok szkolny.
Pożegnaliśmy też szóstą klasę! Taka jest po prostu kolej rzeczy, chociaż nie wszyscy byli z tego powodu uśmiechnięci, a odrobina smutku i zamyślone spojrzenie wiele mówiło o przyszłym gimnazjaliście...
Oczywiście były miłe słowa, kwiaty i życzenia miłych, bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!' 
poniedziałek, 22 lipca 2013       Strona gotowa do druku  

  Kwiat paproci - konkurs na baśń Autor Admin - 546 raz(y) oglądano. 
...Korzystając z zaproszenia do konkursu organizowanego przez CKPiT w Poniatowej, cztery nasze uczennice przygotowały piękne prace, nie tylko wyróżniające się pod względem treściowym, ale i plastycznym. Potwierdzają to zamieszczone niżej zdjęcia, dlatego też bardzo nam miło, że właśnie Ola Czuryło, uczennica kl. III zajęła I miejsce i uzyskała atrakcyjne nagrody. Pozostałe prace również zostały wyróżnione! By autorki na przyszłość w dalszym ciągu chciały uczestniczyć w różnych konkursach, do nagród otrzymanych od Organizatora, szkoła postanowiła dodać skromny sympatyczny upominek.
Dziękujemy za piękne prace, gratulujemy i spodziewamy się kolejnych sukcesów!
 
czwartek, 27 czerwca 2013       Strona gotowa do druku  

  Wyprawa na lody Autor Admin - 432 raz(y) oglądano. 
...Żeby uatrakcyjnić przedwakacyjne dni, wszyscy nasi najmłodsi wybrali się na lody. Chociaż to był tylko spacer na drugi koniec miejscowości, jednak wszystko wskazywało, że jest to wielka smakowa przygoda! Lody okazały się niepowtarzalne - widać to po skupionych minach małych konsumentów, którzy całkowicie są pochłonięci lizaniem :)

Życzymy smacznego!
Jak widać, każdy sposób jest dobry na ciekawe spędzenie czasu!


 
czwartek, 27 czerwca 2013       Strona gotowa do druku  

<   111212223242526272829303132333435363738394041424344454647   >

Theme creado por dev-postnuke.com