Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

Menu główne 

Fotogaleria 

Online 
Obecnie jest 5 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: ...

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   11121314151616263646566676869707172737475767778798081828384858687   >


  Festyn 2013 Autor Admin - 411 raz(y) oglądano. 
...Oj, jakoś nie mamy szczęścia do pogody... Niedzielny ranek wyglądał cieplutko i słonecznie, kiedy jednak na boisku szkolnym kończyliśmy ostatnie przygotowania do uroczystości, ciemna chmura pojawiła się na horyzoncie. Na nic nie zdały się słowa otuchy, że "przejdzie bokiem, że tylko pokropi". Niestety, przez całą mszę lało tak solidnie, że nawet namioty nie dawały pełnego zabezpieczenia przed ulewą! Humory "zjechały do zera", nie było występów przedszkolnych raperów, nie było uroczystości - wyglądało na to, że wszystko nagle się skończy!
A jednak nie! Kiedy po paru chwilach trawa obeschła i wyszło słońce, impreza rozkręciła się na dobre i trwała niemal do białego rana!
I tylko na zdjęciach pozostał ślad ulewy. Resztę zatarły wspomnienia dodatkowych atrakcji, które później w całej pełni pochłonęły wszystkich. I chociaż nie ma ich na zdjęciach, wszyscy pamiętają kolejkę dzieci do malowania buzi, zaplatanie kolorowych warkoczyków, przejażdżkę na kucyku czy szalone skoki na dmuchanych urządzeniach. A wszystko to z dodatkiem różnych słodkości lub frytek, zapiekanek, tostów i zapachu grillowanych pyszności!

Dziękujemy wszystkim wytrwałym, którzy odwiedzili nas i mimo początkowych pogodowych trudności, wsparli miłym słowem lub zakupem! Zbilansowany przychód ostatecznie dał powody do zadowolenia - i tym razem wysiłek się opłacił!

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!


 
poniedziałek, 22 lipca 2013       Strona gotowa do druku  

  Zakończenie roku szkolnego! Autor Admin - 304 raz(y) oglądano. 
...W bardzo sympatycznej atmosferze, przy pięknej pogodzie i wspaniałych nastrojach, uroczyście i trochę z humorem zakończyliśmy kolejny rok szkolny.
Pożegnaliśmy też szóstą klasę! Taka jest po prostu kolej rzeczy, chociaż nie wszyscy byli z tego powodu uśmiechnięci, a odrobina smutku i zamyślone spojrzenie wiele mówiło o przyszłym gimnazjaliście...
Oczywiście były miłe słowa, kwiaty i życzenia miłych, bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!' 
poniedziałek, 22 lipca 2013       Strona gotowa do druku  

  Kwiat paproci - konkurs na baśń Autor Admin - 413 raz(y) oglądano. 
...Korzystając z zaproszenia do konkursu organizowanego przez CKPiT w Poniatowej, cztery nasze uczennice przygotowały piękne prace, nie tylko wyróżniające się pod względem treściowym, ale i plastycznym. Potwierdzają to zamieszczone niżej zdjęcia, dlatego też bardzo nam miło, że właśnie Ola Czuryło, uczennica kl. III zajęła I miejsce i uzyskała atrakcyjne nagrody. Pozostałe prace również zostały wyróżnione! By autorki na przyszłość w dalszym ciągu chciały uczestniczyć w różnych konkursach, do nagród otrzymanych od Organizatora, szkoła postanowiła dodać skromny sympatyczny upominek.
Dziękujemy za piękne prace, gratulujemy i spodziewamy się kolejnych sukcesów!
 
czwartek, 27 czerwca 2013       Strona gotowa do druku  

  Wyprawa na lody Autor Admin - 310 raz(y) oglądano. 
...Żeby uatrakcyjnić przedwakacyjne dni, wszyscy nasi najmłodsi wybrali się na lody. Chociaż to był tylko spacer na drugi koniec miejscowości, jednak wszystko wskazywało, że jest to wielka smakowa przygoda! Lody okazały się niepowtarzalne - widać to po skupionych minach małych konsumentów, którzy całkowicie są pochłonięci lizaniem :)

Życzymy smacznego!
Jak widać, każdy sposób jest dobry na ciekawe spędzenie czasu!


 
czwartek, 27 czerwca 2013       Strona gotowa do druku  

  Dzień Mamy i Taty Autor Admin - 316 raz(y) oglądano. 
...
W radosnym nastroju, w pięknej słonecznej scenerii z przyjemnością obchodziliśmy tę połączoną uroczystość. Występy dzieci dały wszystkim bardzo dużo radości!
Zobaczyliśmy nie tylko recytatorów i piosenkarzy, ale także raperów i cheerleaderki!! Przegląd talentów, możliwości artystycznych, intelektualnych i psychicznych pokazał bardzo ciekawe zachowania i postawy! Niektóre dzieci zawstydzone występem, próbowały za wszelką cenę pokonać tremę, inne natomiast koniecznie chciały zawładnąć mikrofonem i wystąpić w solowym pokazie!
Najważniejsze, że do wspólnej zabawy udało się namówić także rodziców! Na zdjęciach widać, jak pięknie grają wylosowane role, uczestniczą w konkursach i pomagają w organizacji imprezy, a nawet w porządkowaniu placu po zakończonej uroczystości.
Dziękujemy organizatorom: paniom z przedszkola, wychowawczyni klas młodszych, nauczycielom muzyki a także przedstawicielowi CKPiT z Poniatowej.
Po raz kolejny korzystaliśmy z udostępnionego nam sprzętu nagłaśniającego, za co serdecznie dziękujemy! 
czwartek, 20 czerwca 2013       Strona gotowa do druku  

<   11121314151616263646566676869707172737475767778798081828384858687   >

Theme creado por dev-postnuke.com