Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (20)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (106)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 22 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: ...

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   111213132333435363738394041424344454647   >


  Dzień Babci i Dziadka Autor Admin - 393 raz(y) oglądano. 
...
W tym roku świętowaliśmy z niewielkim opóźnieniem... Choroba sprawiła, że nie było aktorów i nie mieliśmy pewności, czy zaproszeni goście są na tyle zdrowi, że mogą nas odwiedzić. Kiedy jednak choroba minęła, można było już zrealizować wszystkie plany. Był więc przegląd talentów i możliwości scenicznych małych aktorów: były piosenki, recytacje, wystąpienia solowe i zespołowe. Jeszcze raz zaprezentowano przedstawienie jasełkowe i oczywiście część specjalnie zaadresowaną do ukochanych Babć i Dziadków, którzy nie żałowali braw i z podziwem patrzyli na swoje zdolne wnuczęta.
Później, jak zawsze u nas, był słodki poczęstunek i piękne kwiatowe upominki, przygotowane dużo wcześniej. Były też życzenia zdrowia i STU LAT życia bez smutków i zmartwień!
 
czwartek, 31 stycznia 2013       Strona gotowa do druku  

  Odśnieżania ciąg dalszy Autor Admin - 478 raz(y) oglądano. 
...
Chociaż dzisiaj pada deszcz i topniejący śnieg zamienia się w rwące strumienie, jeszcze w ubiegłym tygodniu dach na szkole uginał się pod ciężarem ogromnym śnieżnych zwałów.
I tym razem niezawodni okazali się rodzice! Panowie: Grzegorz Kwiatkowski, Zbigniew Chęć, Piotr Pomorski, Tomasz Wróbel i po raz kolejny p. Cezary Kołodziej sporo czasu poświęcili najpierw na "prace na wysokościach" a potem na uprzątanie zrzuconego z dachu śniegu.

DZIĘKUJEMY BARDZO!!!!


 
czwartek, 31 stycznia 2013       Strona gotowa do druku  

  My się zimy nie boimy... Autor Admin - 508 raz(y) oglądano. 
...No... może trochę mniej niż inni, bo mimo obfitości śniegu, mamy wygodny wjazd do szkoły i starannie odśnieżony, dostępny szkolny parking!!!
Już po raz kolejny, przy tak dużych opadach śniegu, z własnej inicjatywy pomaga nam (nieodpłatnie!) jeden z rodziców naszych uczniów. Dysponując odpowiednim sprzętem, p. Cezary Kołodziej przyjeżdża z drugiego końca Dąbrowy Wronowskiej i profesjonalnie odśnieża nasz obszerny przecież szkolny parking. Efekt uboczny - to dwie okazałe śnieżne góry, które już cieszą się sporym wzięciem.
Dziękujemy za zrozumienie naszych potrzeb i za szybką, sprawną pomoc!
Przy takim wsparciu nawet zima ma tylko piękne strony!
 
środa, 23 stycznia 2013       Strona gotowa do druku  

  Nas też nie ominęła choroba... Autor Admin - 480 raz(y) oglądano. 
...Chociaż wiedzieliśmy, że wokół szaleje grypa, mieliśmy nadzieję, że nas nie odnajdzie. Niestety, jakiś podstępny wirus dotarł także do nas...
Ponieważ niezbyt grzecznie byłoby robić komuś zdjęcie, gdy męczy go kaszel i temperatura, zamiast zdjęć zamieszczamy więc tylko kilka gifów, które dokładnie ilustrują to, co się teraz z nami dzieje.
Przede wszystkim jednak informujemy, że zgodnie z decyzją Rady Rodziców
odwołujemy szkolne uroczystości,
które miały się odbyć w ostatnich dniach bieżącego tygodnia. Dzień Babci i Dziadka, a także choinka szkolna z konieczności odbędą się w innym terminie, o czym wkrótce wszystkich poinformujemy.
A teraz życzymy ZDROWIA!!!

 
czwartek, 17 stycznia 2013       Strona gotowa do druku  

  Trochę zimy Autor Admin - 443 raz(y) oglądano. 
...Padający od rana śnieg delikatną warstwą przysypał nie tylko drzewa i krzewy w szkolnym ogródku, ale także nasz plac zabaw. Przyozdobione białymi czapami domki, huśtawki i zjeżdżalnie otrzymały dodatkową dekorację i czekają, kiedy dzieci przyjdą je odwiedzić.
Na razie Pani Zima króluje w każdej klasie! Jest też tematem nowych gazetek i dzieł szkolnych mistrzów malarstwa, ale wkrótce pewnie stanie się tłem radosnych zabaw, a może nawet scenerią dla wesołego kuligu!

 
czwartek, 10 stycznia 2013       Strona gotowa do druku  

  Nasza odświeżona pracownia komputerowa Autor Admin - 501 raz(y) oglądano. 
...Może jeszcze nie prezentuje najwyższego standardu, ale na szczęście dzięki zaprzyjaźnionej Fundacji z Warszawy, której jesteśmy bardzo wdzięczni, ostatnio udało się nam nieco poprawić jej jakość. Pozyskaliśmy nieodpłatnie 8 laptopów, które nie tylko unowocześniają nasza pracownię technicznie, ale przede wszystkim pozwalają na szybszą pracę i łatwiejsze korzystanie z Internetu.
 
czwartek, 03 stycznia 2013       Strona gotowa do druku  

  Podziękowania dla Sponsorów Autor Admin - 1169 raz(y) oglądano. 
...

Nie wszyscy mieli życzenie, by im dziękować na naszej stronie internetowej, niemniej jednak wszystkim licznie wspierającym nas Sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy!
Również tą drogą wyrażamy naszą ogromną wdzięczność, bo bez ich hojnych datków i szczerych, pełnych sympatii gestów nasze przedsięwzięcie nie miałoby takiej oprawy!
Planując RODZINNY KONKURS NA PRZESTRZENNĄ SZOPKĘ BOŻENARODZENIOWĄ
nie przypuszczaliśmy, że prac będzie ich tak dużo, że będą tak pięknie i pomysłowo wykonane! Dzięki Sponsorom, mogliśmy sprawić, że wszyscy tworzący zostali nagrodzeni i nikt nie został niedoceniony.
A oto lista Firm, które nie odmówiły nam pomocy i hojnie wsparły nasz konkursowy pomysł.
Wszystkim bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!!!BANK SPÓŁDZIELCZY Poniatowa ------ BANK PKO BP Poniatowa Renata Łakota


HANDEL ART. PRZEMYSŁOWYMI Robert Sijka ------ SKLEP WIELOBRANŻOWY G.W.Wosik


"MAJA" Danuta Baran ------ SKLEP AGD Grzegorz Maj


"BIFARB" i BIMAR" Jacek i Małgorzata Bigosowie ------ SKLEP "DINO" Bożena Zburzyńska


"FOTO OLE" Grzegorz Zburzyński ------ PAWTRANS


 
czwartek, 20 grudnia 2012       Strona gotowa do druku  

  Rozstrzygnięcie konkursu ! Autor Admin - 757 raz(y) oglądano. 
...Jury w trzyosobowym składzie: Pani Burmistrz Lilla Stefanek, Pani Przewodnicząca Rady Miejskiej Jadwiga Kustra i nauczyciel plastyki z naszej szkoły Pan Cezary Łukasiewicz miało "trudny orzech do zgryzienia". Wszystkie szopki prezentowały wysoki poziom artystyczny, ale na pewno niektóre były szczególne - rzecz polegała na tym, by to dostrzec. Po długim i wnikliwym oglądaniu i wspólnych ustaleniach Jury wydało następujący werdykt:

I miejsce - szopka rodzinna Kuby Pomorskiego
II miejsce - szopka rodzinna Oli i Adasia Czuryłów
III miejsce - szopka rodzinna Julki i Amelki Gajec.


Potem było sześć wyróżnień i dziewięć nagród za udział w konkursie. Widać więc, że nikt nie odszedł bez nagrody. Każdy z osiemnastu reprezentantów tworzących rodzin otrzymał torbę pełną prezentów.
Mamy nadzieję, że wszyscy byli usatysfakcjonowani.

 
czwartek, 20 grudnia 2012       Strona gotowa do druku  

  Jasełka - "Tak, to On jest Królem" Autor Admin - 538 raz(y) oglądano. 
...Jasełkowe przedstawienie najmłodszych grup to bardzo udany, nastrojowy spektakl, jak zawsze przygotowany przez Panią Martę Górniak, Panią Agnieszkę Czerniec, przy wsparciu muzycznym Pani Beaty Kozak i Pana Leszka Kramka.
Oprócz znanej wszystkim dramaturgicznej akcji tej magicznej betlejemskiej nocy, były też piękne piosenki chóralne i wykonania solowe. Dzieci prezentowały się bardzo wdzięcznie, wywołując podziw, uznanie i owacje. Życznia świąteczne i dzielenie się opłatkiem to uroczysty akcent tej miłej imprezy zakończonej wspólnym kolędowaniem i chrupaniem upiecznonych wcześniej pierniczków.

 
czwartek, 20 grudnia 2012       Strona gotowa do druku  

  Turniej tenisa stołowego Autor Admin - 461 raz(y) oglądano. 
...I znowu możemy cieszyć się z sukcesu naszych uczniów!
W zawodach gminnych w drużynowym tenisie stołowym chłopców reprezentanci naszej szkoły:

Bartosz Zawadzki i Grzegorz Materek


zajęli II miejsce !!!

GRATULACJE!!!
 
piątek, 14 grudnia 2012       Strona gotowa do druku  

<   111213132333435363738394041424344454647   >

Theme creado por dev-postnuke.com