Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Szlakiem pomników 

Aktualności 

Rozpoczęcie 2022 2023 (34)
Album: Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Menu główne 

Fotogaleria 


wkopanie_lopaty (11)
Album: Inauguracja budowy sali gimnastycznej


Online 
Obecnie jest 96 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: uroczystości

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Nowy rok szkolny Autor Admin - 290 raz(y) oglądano. 
uroczystości


Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września 2023r. o godzinie 10:00


 
czwartek, 31 sierpnia 2023       Strona gotowa do druku  

  Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 Autor Admin - 273 raz(y) oglądano. 
uroczystości
Hurra! Donośny dźwięk dzwonka we wtorek, 1 września o godz. 9.00 oznajmił pierwszej grupie uczniów, że skończyły się wakacje i nadszedł czas sumiennej nauki. To nic, że padał ulewny deszcz. Wszyscy i tak byli zachwyceni, że się widzą nie przez komunikatory, ale w realu. Pani dyrektor M. Hulak w pełnych otuchy słowach powitała uczniów, którzy zgodnie przyznali, że stęsknili się za szkołą i rówieśnikami. Uczniowie i pedagodzy także mogli odetchnąć z ulgą, iż nauczanie będzie odbywało się w sposób tradycyjny. Po uroczystej przemowie nastąpiło wręczenie stypendiów dla najlepszych uczniów ufundowane przez Burmistrza Poniatowej (śr. 5, 0 i wyżej). Te wyróżnienia z rąk pani dyrektor odebrali obecni uczniowie kl. VII:

Chęć Maja, Gajec Amelia, Gołofit Amelia, Sochaj Klaudia, Szwed Kajetan

Oczywiście, w trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników opracowane zostały specjalne procedury postępowania. Tak więc 1 września wszyscy wyglądali niczym chirurdzy w różnokolorowych maseczkach. Rodzice - ze względów bezpieczeństwa nie mogli w tym szczególnym dniu odprowadzić swych pociech do klas. Musieli pożegnać się z nimi przed wejściem do szkoły, ale najmłodszymi troskliwie zaopiekowały się panie: I. Cisłak oraz 2 nowe nauczycielki, p. Monika Borowiec i p. Katarzyna Lenarcik.
Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie wyjątkowy. Poprzedni - zakończył się sukcesem naszych ósmoklasistów. Zobaczymy, co przyniesie nam ten. Życzymy wszystkim: zarówno uczniom jak i kadrze samych sukcesów! Gratulujemy stypendystom i trzymamy kciuki za pozostałych. Pamiętajcie, nauka popłaca!
Dyrekcja i SU


 
piątek, 04 września 2020       Strona gotowa do druku  

  Nowy rok szkolny Autor Admin - 208 raz(y) oglądano. 
uroczystości


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
1 września 2020 r. - wtorek
godz. 9.00 - kl IV-VIII
godz. 10.30 - kl I - III
godz. 12.00 - grupa przedszkolna


Jeżeli będzie ładna pogoda rok szkolny rozpoczniemy w altanie, jeżeli będzie padał deszcz dzieci w maseczkach wchodzą do budynku szkolnego. Po krótkim spotkaniu uczniowie z wychowawcami przejdą do sal lekcyjnych na godzinę wychowawczą. Prosimy aby do budynku szkolnego weszły dzieci bez rodziców . Od środy rozpoczniemy zajęcia według planu lekcyjnego z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa o których zostaną poinformowani przez wychowawcę.


 
piątek, 28 sierpnia 2020       Strona gotowa do druku  

   Inauguracja roku szkolnego Autor Admin - 301 raz(y) oglądano. 
uroczystości
Po wakacyjnej przerwie pełni zapału wróciliśmy do szkolnej rzeczywistości!!! Uśmiechniętych i nieco zestresowanych uczniów radosny dzwonek przywitał o godz. 9.00. Ciepłe spojrzenia nauczycieli oraz zapewnienia nowej Dyrekcji rozwiały wszelkie obawy.
Ale 1 września 1939 roku niektórzy uczniowie nie mieli tyle szczęścia i nie dotarli do szkół. Wybuch II wojny światowej zaskoczył wszystkich. W związku z akcją
"Przerwany marsz" mieliśmy okazję gościć p. Wiesława Mazurkiewicza, który jako dziecko miał okazję poznać H. Dekutowskiego, ps. "Zapora" i w niezwykle barwny sposób opowiedział starszym klasom o wrześniu 1939 oraz o czasach okupacji.
Wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom życzymy w nowym roku szkolnym sukcesów!!!

 
czwartek, 12 września 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com