Społeczna Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Wronowskiej
  Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej - nasza szkoła jest najlepsza na świecie!
  
Projekty unijne 2012' 

Projekty unijne
Album: Projekty unijne 2012'

Aktualności 

tn_IMG_6970
Album: Ferie zimowe 2020

Menu główne 

Fotogaleria 


tn_IMG_6917
Album: Jasełka sąsiedzkie


Online 
Obecnie jest 21 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


 

Temat: Podróże i wyjazdy

Teksty opublikowane w tym temacie.

  Mikołajkowy wyjazd do Lublina Autor Admin - 49 raz(y) oglądano. 
Podróże i wyjazdyW grudniowy poranek ( 06.12.2019r.) uczniowie klas I-II pod opieką wychowawczyni i mam udali się do Lublina, by aktywnie i nietuzinkowo spędzić ten długo wyczekiwany dzień.
Uśmiechnięci, otwarci na nowe doświadczenie wyruszli w drogę. "Postanowili razem przetrwać tę zamieć" i na początek udać się do kina w Galerii Handlowej OLIMP, by obejrzeć "Krainę Lodu". Film dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji, wzruszeń i uśmiechów.
Po seansie czekała na uczniów niespodzianka. Przenieśli się do Krainy św. Mikołaja !
Spotkali Gospodarza, zrobili sobie z nim pamiątkową fotografię. Wzięli udział w świątecznych warsztatach pod kierunkiem Elfa. Własnoręcznie tworzyli przestrzenne bombki. Uczestniczyli w animacjach, zabawach i konkursach, np. mikołajkowym karaoke.
Po licznych atrakcjach uczniowie zgłodnieli, toteż krótka wizyta w Mc Donald zadowoliła wszystkich.
Następnie uczestnicy udali się do Papugarni, gdzie wzięli udział w niecodziennej multimedialnej lekcji, podczas której zostali zapoznani z niektórymi gatunkami papug z różnych stron świata. Zapoznali się z regulaminem, wyposażeni w odpowiednią wiedzę, weszli do sali lotów, gdzie mogli obcować z fantastycznymi ptakami. Dzieci głaskały je, karmiły ale także musiały uważać, gdyż stworzenia okazały się bardzo temperamentne. Zabawa w "gadatliwym" towarzystwie zapewniła uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.
Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku!

 
czwartek, 12 grudnia 2019       Strona gotowa do druku  

  Wycieczka do stolicy Autor Admin - 57 raz(y) oglądano. 
Podróże i wyjazdy12 listopada uczniowie z klas 4-8 zamiast szykować się do zajęć, wyruszyli na podbój stolicy. Musieli dosyć wcześnie wstać, by już o 6.45 pojawić się na zbiórce. Tak wczesny wyjazd był niezbędny, by móc w pełni cieszyć się pobytem w Centrum Nauki Kopernik. To właśnie był główny cel naszej wycieczki. Od ilości stanowisk doświadczalnych niektórych aż rozbolała głowa. Możliwość samodzielnego eksperymentowania i sprawdzenia efektów wykonanego zadania wielu osobom przypadło do gustu. Prawa fizyki wyjaśniły wszystkie zawiłości, w tym działanie naszego błędnika czy reakcje uszu na wysokie dźwięki. Naprawdę każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Po 3 godzinach udaliśmy się do Planetarium, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć film w 3 D zatytułowany Dobór naturalny. Teoria Karola Darwina w połączeniu z nowoczesną techniką dała świetne rezultaty. Ostatnim punktem programu była wizyta w McDonald's. Nic nie smakuje tak dobrze jak frytki czy nuggetsy po takim wysiłku umysłowym. 
czwartek, 14 listopada 2019       Strona gotowa do druku  
Theme creado por dev-postnuke.com